Sobotňajší turnaj vo Výčapoch sa stal korisťou Piaristov, druhý skončil Sv.Gorazd + FOTO


By Ján Ivančík - Posted on 27 október 2009

Zaujímavý miništrantský turnaj sa odohral v sobotu vo Výčapoch Opatovciach. Nechýbali na ňom ani zástupcovia FHbL. V mužstvách Piaristov, Sv.Gorazdu a Blue Wings sa prezentovalo viacero hráčov zo všetkých líg Farskej hokejbalovej ligy. Prinášame vám exkluzívny článok z tohto podujatia i fotogalériu.

Za nie práve hokejbalového počasia sa uskutočnil sobotňajší výčapo-opatovský turnaj. Zúčastnili sa ho štyri mužstvá s názvami príznačnými pre toto podujatie - miništrantský hokejbalový turnaj.

Po napínavých súbojoch si prvé miesto a titul šampióna vybojovalo mužstvo Piaristov Dresy tohto tímu obliekali i hráči z II.FHbL, napríklad i Maskoti. Druhé miesto a množstvo individuálnych ocenení získal zástupca prvej lige dobre známy, klub Sv.Gorazd. Ani ten však nehral v zložení, aké môžme vidieť na našom ihrisku. Hráči vo farbách FHbL boli zložení z družstiev Sv.Gorazd (Teplan, Šatka, Jašo, Káčer, Mitošinka) a Jazdci (Finta, Lenner, Pavol Ďurc). Tretie miesto získal treťoligista Blue Wings a štartové pole uzatvoril klub z Bratislavy s názvom Františkáni.

Individuálne ocenenia si odniesli výlučne hráči Sv.Gorazd. Titul najproduktívnejšieho muža patrí Jakubovi Mitošinkovi a najlepší strelec tiež oblieka dres SV. Ním je kapitán Pavol Jašo.

Novopostavené ihrisko vo Výčapoch síce nedisponuje kvalitami Fara Arény, no určite je čo obdivovať. Kus roboty odvedenej v tejto obci sa vidí iba málokedy. Podľa slov všetkých účastníkov je zrejmé, že o nadšenie a snahu núdza medzi organizátormi nie je. Toto zaujímavé podujatie teda určite splnilo očakávania.

 

 

 

Za fotky a informácie ďakujeme Pavlovi Jašovi a Vladimírovi Šatkovi.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.5 (2 votes)

No my sme sice na diplome mali napisne, ze sme Piaristi a pokial viem, aj sme sa tak volali, ale tak volajte nas ako chcete, ked sme to vyhrali :D mam skor pocit, ze frantiskani boli 4. team a nas ste nepopmenovali, ale sak neva, dolezite je, ze ste si vsimli aj takuto akciu :)

neni o com.. si proste najlepsi ;)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.