Slovák sa po ťažkej sezóne teší na zaslúženú dovolenku


By Ján Ivančík - Posted on 04 júl 2011

"Ak budem môcť, Nitre rád pomôžem," vyhlásil Marek Slovák.

Stümpel Cup má za sebou už svoj šestnásty ročník a opäť na ňom nechýbali známe tváre. Okrem iných si diváci mohli osviežiť aj svoje spomienky na hru reprezentanta Mareka Slováka.

"Bol to asi najkvalitnejší ročník, ktorý som ja osobne hral. Tímy boli mimoriadne vyrovnané, nedalo sa predpovedať, kto bude víťaz turnaja. Kvalitou ide podujatie nahor, už teraz sa teším na ďalší ročník," pochválil podujatie nitriansky útočník v rozhovore pre TOPhbl.sk. Jediné, čo sa prestížnemu turnaju zvykne vytýkať je hra bez ofsajdov. "Bol to nezvyk. My, ktorí hráme hokejbal stále sme sa v prvých zápasoch nevedeli prispôsobitť Keď sa turnaj rozbehol, už to bolo dobré."

Slovák má za sebou ťažkú sezónu. Po extralige nasledovali majstrovstvá sveta a kolotoč turnajov sa pre neho skončil až na začiatku júla. "Som rád, že sa všetky turnaje skončili. Bolo to množstvo víkendov, ktoré som strávil kade-tade. Naozaj sa teším, že máme za touto krásnou, no dlhou sezónou. Konečne môžem ísť na dovolenku," vyjadril sa agilný útočník.

Pre Nitru bude obhajoba titulu ťažká. Zatiaľ čo súperi zbroja, Nitranom odchádza jedna posila za druhou. Koniec vyhlásil Róbert Kašša, Chovan mieri do Česka. Keďže Slovák bude hrať hokej vo Zvolene, jeho pomoc Nitre je tiež veľkou neznámou.

"Momentálne končím, ale som s vedením dohodnutý tak, že ak sa bude dať, určite prídem rád. Nemám to ani ďaleko a hokejbal si vždy rád zahrám," znie optimistický názor Marka Slováka.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2 (4 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
9 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.