Hossa hrával o vlastný hokejbalový Stanley Cup, teraz môže o skutočný


By Ján Ivančík - Posted on 06 august 2010

Jedna z najväčších postáv nie len súčastného slovenského hokeja Marián Hossa priniesol na Slovensko po roku Stanley Cup.

Stanley Cup je po roku opäť na Slovensku. Pričinila sa o to dvojica hráčov Chicaga Blackhawks Marián Hossa a Tomáš Kopecký. Práve prvý menovaný plánuje pre najcennejšiu klubovú trofej zvláštnu udalosť.

"Jedným z tých špeciálnych miest, kde pohár chcem zobrať, je ihrisko, kde sme s bratom Marcelom vyrastali. Práve na ňom sme hrali naše vlastné úžasné hokejbalové súboje o Stanleyho pohár na štyri víťazné zápasy. Kamarátom zo sídliska som vtedy sľúbil, že si raz zahráme o skutočný Stanleyho pohár. Som rád, že to môžeme teraz naplniť. Budú to úžasné pocity, keď s trofejou prídem do našej malej dielničky, kde máme všetky trofeje a fotografie z našich hokejbalových čias,"  povedal pre agentúru SITA odchovanec trenčianskeho hokeja.

Hoci v Amerike oslavovalo zisk pohára na uliciach vyše dvoch miliónov ľudí, Hossa sa teší i na decentnejšiu domácu oslavu. "Keď sme pohár vyhrali, oslavy boli asi to najkrajšie, čo som zažil. Teraz, keď sa pohár objavil doma, sa mi v hlave všetko zopakovalo. V Chicagu boli krásne oslavy, ale teším sa na to, čo bude doma. Som veľmi rád, že je tu a len teraz si to začneme užívať," vyjadril sa pre Slovenskú tlačovú agentúru talentovaný zakončovateľ Marián Hossa.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.8 (5 votes)
Značky

šmajda to tu jak komentuje? asi si kupim jeho cd-čko :) 

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
13 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.