Blogy


Obrázok používateľa TheWater

BOJ O FINÁLE

trénerská licencia

Dobrý deň,

nevie mi niketo poskytnúť bližšie informácie o školeniach pre udelenie trénerskej licencie?Hlavne cenu, nakoľko sa na stránke Shbu k tomu neviem dopátrať a kompetentní ľudia mi na email neodpovedajú. Ďakujem.

V Bošanoch sa uskutoční prvý ročník KLADIVAR Cupu

Septembrový víkend 14.-15.9.2013 bude v Bošanoch patriť hokejbalu.Hokejbalový klub Kladivári Partizánske Vás srdečne pozýva na prestížny turnaj.

 

Propozície podujatia

Nemalo by vedenie jednat?!?

Chcem sa opytat kompetentnych na situaciu na videu, ako bude vedenie postupovat po tomto incidente?!? Pred dvoma rokmi fanusik Kezmarku chytil za dres hraca Ziliny a Kezmarok bol exemplarne potrestany, zavreli mu hrisko a zapasy musel hrat minimalne 100 km od Kezmarku + boli vyvodene dalsie sankcie... Alebo pre Bratislavske muzstvo platia ine pravidla ??? 

Odkaz na uvedeny incident: http://www.youtube.com/watch?v=LU73VjOuWoQ&feature=relmfu

Prosim rieste to!!!

Nový systém rozdeľovania financií na šport je viac než výsmechom

Systém dotácií na šport je na svete. Podľa stanovených kritérií ho má zreme na svedomí skutočný "odborník". 

V Nových Zámkoch liga po novom

V Nových Zámkoch sa chystá otvorenie nového ročníka

Pochvala i pohana na hlavy LG Bratislava

Že je LG Bratislava po hokejbalové stránce špičkový celek v celoevropském srovnání není třeba více zmiňovat. České hokejbalové veřejnosti to ostatně potvrdila na právě skončeném turnaji O číši krále Severní Moravy. Stejně ucelený obrázek si však hokejbaloví fanoušci udělali na schopnost šestinásobného mistra slovenské Extraligy udržet chladnou hlavu. Bohužel.

Čakáme na začiatok sezóny

Pravdepodobný začiatok v septembri.

Extraliga na východe ?

Extraliga môže byť len jedna, ale opäť šme se pobavili, pobavili nad názvom: Východoslovenská hokejbalová extraliga. Zaujímalo by ma, či chce byť OZ členom SHbÚ alebo nie ? Lebo ak majú záujem hrať teamy extraligu, tak ona už prebieha 21 sezónu. Ak chcú hrať na regionalnej úrovni, tak potom to musí byť nižšia súťaž, ako je SHbE. Potom prislúcha úroveň 1.Ligy. Pán Humenílk a toto neviete ?

MUŽSTVÁ Z LAMAČA OBSADILI ČELO TABUĽKY

Lamač3 po vyrovnanom zápase  zdolali Tigrov 3:2 a vyšvihli sa tak na druhú pozíciu v priebežnej tabuľke!  Slávia "hostila" nekompromisnú SAVku.

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.