Zostava roka III.ligy, prevahu má Double Kill a Amatéri


By Ján Ivančík - Posted on 01 december 2009

Redakcia fhbl.sk zostavila zostavu roka treťoligistov. V nej majú početnú prevahu najmä mužstvá z popredných priečok Double Kill a Amatéri.

Je po dlhej a mimoriadne vyrovnanej sezóne, a tak je čas na sumarizácie a štatistiky. My vám prinášame náš pohľad na zostavu roka tretej ligy. V nej sme brali ohľad najmä na štatistiky a výkony počas celého ročníka.

Brána:

1. Snop (Hbc Amatéri) - Na post brankárskej jednokty by sme postavili gólmana amatérov Snopa. Ako jediný si dokázal vybojovať shotout. A to nie raz, ale hneď dvakrát. Preto mu podľa nás prináleží byť brankárskou jednotkou, hoci sa v tabuľke umiestnil na druhom mieste.

2. Kusy (Double Kill) - Na miesto dvojky by sme postavili najlepšieho brankára sezóny Kuseho. Ten svojimi výkonmi vo veľkej miere dopomohol Double Killu k postupu. So siedmymi bodmi vyhral tabuľku brankárov III.FHbL.

I.formácia:  Farkaš (Double Kill) - Peciar (Hbc Amatéri) - Uhnák (Double Kill)

O prvej trojke nebolo pochýb. Jednoznačne najproduktívnejší muži celej ligy si určite zaslúžia svoje miesto medzi najlepšími. Len pre zaujímavosť, na dosiahnutie súčtu bodov tejto trojice by sa museli spočítať kanadské body ďalšej sedmičky hráčov za nimi.

II.formácia:

Lukáčik (Hbc Amatéri) - Titka (Double Kill) - Zelenaj (Jazdci)

Druhá formácia je o čosi zaujímavejšia. Prvý menovaný je ako štvrtý najproduktívnejší hráč pochopiteľná voľba. Titka je podľa nás vhodným kandidátom do stredu hry pre jeho rozohrávačské schopnosti. Do trojky by sa hodil Zelenaj. Ten sa síce v tomto ročníku bodovo veľmi nepresadil, no veľa zápasov i vynechal. Jeho prínos a prvoligové skúsenosti sa na hre Jazdcov pri jeho prítomnosti prejavili.

III.formácia:

Fábry (Hbc Davos) - Rajec (Čestný hráč) - Hudec (Pirates Nitra)

Tretia trojka je podľa našich predstáv kombinácia zakončovateľov s tvorcom hry. Túto rolu by mal zohrať jeden z najlepších asistentov ročníka d.p Rajec.

IV.formácia:

Kisel (Hbc Davos) - Karas (Ch.C.Byvoly) - Jašík T. (Ch.C.Byvoly)

Na záver prikladáme netradične i štvrtú formáciu. V nej majú prevahu Byvoly. Celá trojka je viac útočne ladená, preto by sa možno hodil niekto i do obrany, no štvrtý útok ponecháme netradične ofenzívne ladený.

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.