Vrábeľská liga má za sebou úspešný tretí ročník a my vám prinášame pohľad na celkové zhrnutie, štatistiky a tabuľky z ligového ročníka.

Prinšame vám sumár Vrábeľkej hokejbalovej ligy a všetky najdôležitejšie fakty i štatistiky, ktoré tretí ročník ligy priniesol.

Zápas o 3.miesto:

Red Pigs - Gentlemans 14:11 (stav série 2:1)

Zápas o tretie miesto možno nazvať aj ako gólová prestrelka oboch mužstiev. Red Pigs si vybudovalo sľubný náskok, ktorý si dve tretiny kontrolovala. Azda najviac z celého zápasu zaujala presilová hra Gentlemanov o dvoch hráčov, kedy Ďurický (RP) vybojoval loptičku, obohral všetkých štyroch hráčov Gentlemanov a ešte aj dokázal skórovať!

V záverečnej tretine sa Gentlemani začali gólovo presadzovať, no náskok Red Pigsu bol príliš veľký na prípadný zvrat. Red Pigs sa tak umiestnil na 3.mieste Vhbl.

Finále tretieho ročníka VHbL:

Wizards - Relax Team 6:1 (stav série 2:1)

Posledný finálový zápas bol naozaj vyvrcholením sezóny. Prvá tretina skončila nerozhodne 0:0, po mnohých šanciach oboch mužstiev. Čakalo sa na prvý gól, ktorý sa napokon podarilo dosiahnuť mužstvu Relax Teamu. Wizards sa neustále pokúšal vsietiť vyrovnávajúci presný zásah, no všetky útoky končili  na skvelo chytajúcom brankárovi Relaxu (D.Ježkovský).

Do poslednej tretiny tak vstupoval Relax Team s jednogólovým náskokom. Wizardu sa v tejto tretine po pár minútach podarilo streliť vyrovnávajúci gól, a vo veľmi krátkom čase dokonca zvýšiť na 2:1. Razom sa tak situácia v zápase otočila a Wizards bol na koni - Relax Team otvoril hru, čo Wizards pretavil do konečného výsledku 6:1. Zápas naozaj potvrdil finálovú kvalitu a aj prítomní diváci si určite prišli na svoje.