Vyjadrenia treťoligistov po sezóne


By Ján Ivančík - Posted on 03 december 2009

Fhbl.sk vám prináša vyjadrenia Blue Wings, Zoborských Orlov a Wilds po ukončenom ročníku.

Blue Wings: "Začínali sme na spodu tabuľky. Chceli sme sa aspoň ako tak udržať v súťaži a ďaľší ročnik chceme začat naplno. Našim cieľom je bojovať aj o vrchné priečky. Sezóna nás dosť sklamala. V zápasoch, ktoré sme vyhrať mohli sa nám to nepodarilo a silných súperov sme porazili. Nakoniec by som chcel veľmi pekne poďakovať pánovi Ševčíkovi za to, že nám niečo takéto umožnil a zobral si na plecia dalšie breneno v podobe tretej ligy."

Zoborskí Orli (Branislav Mihina): "Tento ročník treťej FHbL bol nesmierne vyrovnaný. Všetky tímy ukázali, že sú kvalitné. My so sezónou nemôžme byť spokojní, veď sme mali cieľ postúpiť. Na to ešte musíme dozrieť."

Wilds (Adam Brestovský): "Čo nás na tejto sezóne nepotešilo, resp. sklamalo je pokles formy v druhej polovici súťaže. To nám znemožnilo efektívne sa popasovať o vyššie umiestnenie ako sme dosiahli. Na druhej strane sezónu musíme z globálneho hľadiska hodnotiť pozitívne, nakoľko bolo našim cieľom umiestniť sa lepšie ako v minulom ročníku a zároveň sa vyhnúť baráži. Z tohto pohľadu musím za celý tím vyjadriť spokojnosť s tohtoročnou sezónou, aj s konečným umiestením."

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.