Vrútky zdolali Pruské a sú v prvej osmičke

By Ján Ivančík - Posted on 03 október 2010

Hráči Vrútok sa odlepili od tabuľkového dna.

Vrútky sú opäť v prvej osmičke. Súboj Pruského s Kometou mal byť veľkým derby a očakávania sa naplnili. Vo vyrovnanom stretnutí sa ujali vedenia hostia. Prvé dejstvo vyhrali 1:0 po góle Kolčáka necelú minútu pred sirénou.Tento moment sa napokon ukázal ako rozhodujúci, pretože zvyšné dve dejstvá priniesli vyrovnaný priebeh.

Za Vrútky skórovali Vidlár a Čavajda, za Pruské dvakrát doťahoval Kyselica. Ani jeho góly však neposunuli stretnutie do predĺženie, a tak sa Kometa teší z druhej výhry v tejto sezóne.

ŠK 98 Pruské 2:3 (0:1,1:1,1:1) HBK Kometa Vrútky
Góly: Kyselica 2 – Kolčák, Vidlár, S.Čavajda

Pruské: Moško, Šišovský, Bielik, Chotár, Suchánek, Kyselica, Ilončiak, Kapko, Škultéty, Gregorík, Bakoš, Buday, Fumač, Kučera, Pecucha, Kukučka, Pavlačka

Vrútky: Majer, Fáber, Hlaváč, Fillo, Vidlár, Mišík, Lihan, Guraj, Púček, Čavajda, Malík, Vojtas, Kerdík, Mažári, Kolčák, Daubner

Tresty: 5:8 + Pecucha 10, Filo 10

Vaše hodnotenie: None Priemer: 1 (1 vote)