Vrútky opäť triumfovali, Profis sa borí na chvoste

By TOPhbl.sk - Posted on 06 november 2011

Kometa pokračuje vo víťaznom ťažení, má skalp Profisu.

Vrútky cestovali do Bratislavy s jednoznačným cieľom zvíťaziť. Profis si na domácej pôde veril, proti Komete totiž vie uhrať solídne výsledky.

Prvá tretina veľa vzrušenia nepriniesla, ani jeden tím sa nedokázal presadiť. V druhej časti sa akoby roztrhlo vrece s gólmi. V devätnástej minúte otvoril skóre Čavajda. Na tento úder dokázal odpovedať v dvadsiatejštvrtej minúte hry domáci Bors. V presilovej hre sa v 26. minúte opäť presadil hráč Komety Čavajda. Následne pridal gól na 1:3 Šišmič a skóre druhej časti hry uzavrel na 1:4 líder tímu Lihan.

Záverečná tretina priniesla dve vylúčenia na strane domácich. Jedno z nich potrestal Guraj, ktorý dal bodku za výsledkom. Vrútky sa teda v Bratislave radovali po výhre o štyri zásahy.

ŠK Profis 32 Bratislava 1:5 (0:0,1:4,0:1) HBK Kometa Vrútky

Góly: Bors - Čavajda 2, Šišmič, Lihan, Guraj

Vylúčenia: 8-6

Profis: Kontura, Kamenár, Nociar, Axamit, Maier, Pöthe, Sýkora, Regula, Vasil, Šajar, Ondrík, Csicsay, Biben, Bors, Gucký, Turčan, Gemeran
Vrútky: Fáber, Šišmič, Šibík, Mišík, Guraj, Krška, Hlaváč, Lihan, Javor, Greňo, Čavajda, Ruttkay, Fillo, Vojtas, Kováč