Vráble: Nota Team nečakane na čele tabuľky

By fhbl.sk - Posted on 27 september 2010

Prinášame vám výsledkový servis stretnutí VHbL: No Chance - Red Pigs 5:8.

Vstup do novej sezóny zatiaľ vychádza najlepšie mužstvu Nota Team. Rovnako prekvapujúce je aj mužstvo TJ Midus, ktoré v druhom kole bodovalo pri remíze s mužstvom Predátorov.

Amsterdam - Nota Team 1:9

Čakal sa vyrovnaný zápas až do poslednej minúty, no opak bol však pravdou. Nota Team rozhodol zápas už v prvej tretine, ktorú vyhrali 5:0. V zápase sa blysol najmä 4 gólový M.Zima, kapitán Nota Teamu a tak isto aj brankár Čajkovič, ktorý bezpečne zneškodnil takmer všetky šance Amsterdamu.

No Chance - Red Pigs 5:8

Po svojej minulotýždňovej premiére nastúpilo No Chance proti mužstvu Red Pigs. Chlapci z No Chance sa na začiatku dokonca ujali vedenia, no Red Pigs ešte v prvej tretine dokázali vyrovnať. Ďaľšie dve tretiny malo už o kúsok navrch mužstvo Red Pigs, ktorým sa podarilo vsietiť o pár gólov viac. No Chance, však opäť predviedlo bojovný výkon podporovaný svojím skvelým fanklubom a ťažilo najmä z gólov svojho najlepšieho hráča Adamku.

Wizards - Gentlemans 13:7

Vždy zaujímavý súboj týchto mužstiev. Gentlemanom však citelne chýbala opora zadných radov Mališ. Tak isto nastúpili bez svojej brankárskej jednotky Pisára, no Vízi podal sympatický výkon aj napriek mnohým gólom v jeho sieti. V zápase sa najviac dokázala presadiť posila Wizardu Slušný, ktorý strelil 5 gólov a stal sa tak najlepším strelcom tohto kola.

Predators - TJ Midus 6:6

Predators nastúpili v minimálnom počte 4+1, no aj napriek tomu dokázali vyhrať prvú tretinu 5:0, bolo však len otázkou času, kedy im začnú dochádzať sily. V druhej tretine sa už karta otočila a Midus začal z náskoku Predátorov odkrajovať. Brankár Midusu Mackovič inkasoval už iba raz a v najdôležitejších momentoch svoje mužstvo skutočne podržal. Vyrovnanie prišlo približne dve minúty pred koncom. Predators mali ku koncu ešte výhodu presilovej hry, no gól už nedokázali streliť a tak sa zrodila prvá remíza v tejto sezóne.

zdroj správy: Oficiálny web VHbL - vhbl.szm.sk

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.7 (3 votes)