VHBL: Lehotský dominoval, nazbieral šesnásť bodov za jeden zápas!

By fhbl.sk - Posted on 04 október 2010

Výsledky stretnutí tretieho kola Vrábeľskej hokejbalovej ligy: Red Pigs - TJ Midus 6:5

V 3.kole Vhbl sa odohrali štyri stretnutia, z toho v jednom sa rozhodovalo o špicu tabulky.

Red Pigs - TJ Midus 6:5

Prvá tretina patrila jednoznačne mužstvu Red Pigs, no zvyšné dve tretiny začal Midus náskok Red Pigsu doťahovať. Dve minúty pred koncom bol Midus najbližšie k vyrovnaniu, keď už bol brankár "sviniek" prekonaný, Varga zachránil na bránkovej čiare a tak sa nakoniec z víťazstva tešili "červený" TJ Midus však aj napriek prehre opäť predviedol pekný kolektívny výkon!

Wizards - Nota Team 9:0

V súboji o prvé miesto v tabuľke sa stretli mužstvá, ktoré v tejto sezóne ešte neokúsili trpkosť prehry a tak sa očakával zaujímavý súboj. Nota Team, ktorý sa zatiaľ viezol na víťaznej vlne však už prvú tretinu prehral 4:0 a stav sa zvyšoval aj naďalej. Nebyť brankára Čajkoviča, ktorý chytal naozaj výborne konečný stav by bol pre Notu ešte určite výrazne vyšší. Mrzieť ich môže len fakt, že sa im nepodarilo dosiahnuť aspoň "čestný úspech"

Predators - Gentlemans 11:18

Gólová prestrelka, inak sa nedá nazvať tento duel. Gentlemani si neustále udržovali bezpečný náskok. Na neudržanie bol opäť Lehocký, ktorý v zápase zaznamenal 10+6, a tak sa bezpečne usadil na čele štatistík. Predators, stále dopláca na malý počet hráčov, ich výsledky by boli určite vyrovnanejšie.

Amsterdam - No Chance 4:5

Prvé body pre No Chance, ktoré im 4 gólmi vystrielal Adamka. Amsterdam sa stále trápi a nedokáže sa v útoku presadiť. K tomuto zápasu sa dá povedať, že mladícka dravosť porazila mužstvo, ktoré v tomto ročníku stále iba hľadá stratenú formu z minulého ročníka. V poslednej tretine Amsterdam síce zabojoval a vyhral ju 3:1, ale na remízu to už nestačilo. Fanklub mužstva No Chance si takto prišiel konečne na svoje. Veríme, že takéto výsledky prilákajú divákov na tribúnu ešte oveľa viac.

Správa vydaná v spolupráci s oficiálnou stránkou ligy.