V Nových Zámkoch dve gólové nádielky

By TOPhbl.sk - Posted on 24 október 2017

V spolupráci s Filipom Koleňákom vám prinášame pohľad na výsledky 19. a 20. kola ligy v Nových Zámkoch.

Výsledky 20. kola ligy v Nových Zámkoch:

HBK Vandali – Zámski Panáci 4:15 (1:4; 3:1; 0:10)
Góly a asistencie
: Čelka 2+0, Szabo 2+0, Malnási 0+3, Kodada 0+1, Marček 0+1 - Ostrožlík 1+4, Penzéš 3+4, Kolek 2+3, Grošaft 4+6, Mráz R. 5+6, Bašťovanský 0+1

Guerillas – Pharmaselect 7:9 (3:2; 4:5; 0:2)
Góly
: Deák 3+2, Molda 0+1, Hariš 0+3, Koleňák 1+1, Adamka 2+1, Lacek 0+1, Boudiš 1+0 - Czuczor 3+0, Kečkéš 0+2, Pernický L. 2+1, Šujanský 1+0, Vicena 0+1, Bednárik 1+4, Pernický J. 1+1, Dubovský 0+2, Lengyel 1+0

Výsledky 19.kolo 15.10.2017:

09:00 HBK Vandali : Oilers #38 3:16 (1:5; 1:6; 1:5)
HBK Vandali: Gajdošík 0+3, Kodada 2+0, Duriš 1+0
Oilers #38: Fiala 5+2, Cseres 3+1, Dékany 3+1, Rybár 1+3, Juhász 0+4, Kostolný 3+1, Varga 1+2

Oilers si dokázali napraviť chuť po nevydarenom zápase v predchádzajúcom kole a prevalcovali svojho súpera rozdielom 16:3, keď si góly prakticky rovnomerne rozložili do každej tretiny. Hráčom zápasu bol Fiala, ktorý záznamenal bilanciu 5+2.
Hráč zápasu: Fiala 5+2

10:30 Ares HC : Amsterdam 5:11 (2:0; 0:4; 3:7)
Ares HC: Ďurika 1+0, Brezany 1+3, Kozma 0+1, Horváth 1+2, Nemeth 0+1, Ižáková 1+1, Kováč 1+0
Amsterdam: Nezval 1+6, Guštara 3+1, Mellen 1+1, Vnuk 3+3, Vacho 2+0, Klučka 1+2,

Ares HC úvodnú tretinu zápasu vyhral prekvapivo 2:0 ale aj napriek tomu v zápase zaznamenal prehru 5:11, keď nezvládol hlavne 2. tretinu a záver zápasu. Keď ešte 36. minúte zápasu bol stav 5:5.  Kľúčový hráč sa ukázal byť Nezval, ktorý zaznamenal bilanciu 1+6.

Hráč zápasu: Nezval 1+6

12:00 Pharmaselect : Zámski Panáci  5:7 (3:2; 1:3; 1:2)
Pharmaselect: Bednárik 2+1, Czuczor 1+0, Kečkéš 1+0,  Lengyel 0+1, Pernický J. 1+1, Pernický L. 0+1,
Zámski Panáci: Mráz M. 2+1, Kopecký 0+1, Grošaft 0+2,  Penzéš 2+0, Mráz R. 3+0,  Štefánik 0+1,  Kajanovič 0+1, Váczlav 0+1,

Pharmaselect dokázala odohrať vyrovnanú partiu z favoritom na titul ale aj napriek veľkej snahe to na body nakoniec nestačilo. Hrdinom zápasu sa ukázal byť Richard Mráz, ktorý troma gólmi zvrátil nepriaznivo vyvíjajúci sa zápas.

Hráč zápasu: Richard Mráz 3+0

13:30 Guerillas : Ares HC 11:2 (3:0; 6:0; 2:2)
Guerillas: Adamka 4+1, Rigo 1+1, Koleňák 0+3, Boudiš 0+2, Hariš 1+1, Lehocký 2+2,  Deák 3+0,
Ares HC: Németh 1+1, Brezany 1+0,  Kelemen 0+1

Hráči Guerillas presvedčivým výkonom zvládli zápas o 5. miesto v lige, keď o výhre rozhodli v 2. tretine, ktorú vyhrali 6:0. Hráčom zápasu sa stal Roman Adamka, ktorý zaznamenal bilanciu 4+1. Zápas sa niesol v pokojnom duchu a Ares zaznamenal čestné úspechy v závere zápasu, keď sa presadil Brezany a Németh.

Hráč zápasu: Adamka 4+1