Na úvod sme rozbombardovali Britániu


By TOPhbl.sk - Posted on 18 jún 2012

Na úvod majstrovstiev sveta juniorov do 20 rokov si naša reprezentácia zmerala sily s výberom Veľkej Británe.

Slováci na úvod nešetrili výber Veľkej Británie. O drtivom výsledku rozhodla už prvá tretina, ktorú naši reprezentanti vyhrali jednoznačne 6:0. V druhom dejstve výrazne potvrdili svoju prevahu. V závere sa už iba dohrávalo.

17:00Slovensko U20 21:0 (6:0, 11:0, 4:0) Veľká Británia U20

Góly a asistencie: 3. Božík (Bielený), 6. Červenka (Dírer), 10. Bôžik (Bielený), 11. Paulík (Borsík), 12. Kohútiar (Cebo), 15. Cebo (Kohútiar, Šibík), 18. Fillo (Červenka, Dírer), 19. Cebo (Šibík, Kohútiar), 20. Dírer (Bielený, Božík), 21. Dvořák (Červenka, Lupták), 23. Šibík (Lupták, Holko), 24. Kohútiar (Lipovský, Cebo), 24. Lipovský (Cebo, Kohútiar), 24. Božík (Dírer, Zluky), 26. Čavajda (Hlaváč, Zluky), 27. Lupták, 30. Červenka (Šubík), 33. Fillo (Čavajda, Hlaváč), 36. Lipovský (Lupták), 36. Direr (Lupták, Fillo), 44. Dírer (Fillo)

Zostavy:

Slovensko: Nguyen (24. Thron) - Zluky, Lupták, Fillo, Holko, Kuzma, Matúš, Dvořák, Červenka - Šibík, Hlaváč, Čavajda, Jurášek, Dírer, Bielený, Borsík, Cebo, Kohútiar, Božík, Lipovský, Paulík.

Veľká Británia: Bowen (12. - 30. Laing) - Wright, McMillan, Johnson, Walker, Browne, Tulip, Keen, Gaunt - Worrell, Presly, Atkin, Laing, Bull J., Davis, Towns, Allsopp, Cole, Moore, Bull R.

Vylúčenia: 0:0. Využité: 0:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodovali: Friedli - Thomson.

Stuart Wilson (tréner Velké Británie): "Nevedeli sme, čo od zápasu môžeme čakať. Neočakával som výhru, nakoľko sme toho veľa spolu nenatrénovali. Veril som však v slušný výsledok. Aj na tak vysokej prehre sa dajú nájsť pozitívne momenty. Slovensko patrí v tejto kategórií k najlepším na svete a logicky sme naň tento raz nemali."

Peter Jurošek (tréner Slovenska): "Zápas hodnotím veľmi pozitívne, aj keď sme urobili veľa chýb a na nich budeme musiež zapracovať. Hralo sa na jednu bránku, aj keď Briti sa snažili, tak to na úspech tento raz nestačilo."

Hralo sa v Písku zdroj: oficiálny web MS

Live stream

Ostatné výsledky pondelok:

Česko - Švajčiarsko 11:0

Nemecko - USA 1:5

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.