Skalica dominuje, doma je nezastaviteľná


By fhbl.sk - Posted on 24 október 2010

Skalica si dláždi cestu skalpami svojich nepriateľov aj naďalej. Záhoráci pridali triumf nad Martinom.

Až príliš nadnesene znejú slová chvály, ktoré sa valia na margo Skaličanov. V danom momente si však zelení nič iné ako chválu ani nezaslúžia. HbK 87 sa uvelebila na čale extraligovej tabuľky a sebevlastným hokejbalom dokazuje, že má čo športu na Slovensku povedať.

Prvá tretina nedeľňajšieho šlágra patrila domácim. Martinčania bez pochýb vyčerpaní ťažkým súbojom z Ružinova prehrali úvodné dejstvo o jeden gól.Skóre otvoril necelú polminútu po úvodnom buly najlepší strelec ligy Martinusík po prihrávke Vadíka.

V druhej tretine sa presadzovali hostia. Góly Polereckého a Michnáča posunuli Martinčanov do vedenia. Skalica sa však dočkala svojej chvále v 37.minúte, keď vyrovnal Sobol. Jeho gól znamenal predĺženie a následne samostatné nájazdy. V nich to bol opäť Sobol, kto rozhodol o výsledku stretnutia.

HbK 87 Skalica 3:2sn(1:0,0:2,1:0-1:0) Izoglobal Martin

Góly: Martinusík, M.Sobol, rozh. nájazd M.Sobol – Polerecký, Michnáč

Zostavy:

Skalica: Jozef Brdečka, Vladimír Macháček, Jaroslav Martinusík, Luboš Krajsa, Denis Vadík, Ladislav Jablonický, Richard Válek, Juraj Kolínek, Tibor Sofka, Peter Galbavý, Milan Sobol, Roman Babiar

Martin:Michal Fodrek, Pavol Michnáč, Michal Wagner, Kamil Podhorský, Jaroslav Fedor, Peter Jurošek, Marek Polerecký, Martin Kollár, Marcel Jakubčo, Peter Zezula, David Zluky, Marek Silvester, Michal Hulej

Vylúčenia:2-5

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.