Senec cez víkend láka viacerými chuťovkami

By Ladislav Kováč - Posted on 11 február 2011

Prinášame vám preview pred trinástym kolom ligy v Senci.

Senecká liga má počas víkendu na programe trináste kolo a diváci sa majú načo tešiť. Sobotu zaháji šláger dňa, keď domácich Leaders Senec vyzvú Pavúci z Pezinku. Tabuľkové postavenie hovorí pre Leaders, ale očakáva sa vyrovnané stretnutie. Ich prvý vzájomný zápas sa skončil 4:2 pre Senčanov, keď o výhre rozhodli v druhej tretine troma gólmi. V role favorita sa predstavia Orly Modra. Čaká ich povinná jazda troch bodov na úkor Predátorov z Novéj Dedinky. V nasledujúcom dueli sa stretne Bernolákovo s Dunajskou Lužnou, bude to ťažký boj o body, ktorý môže vyústiť až do samostatných nájazdov. O čom svedčí aj ich prvé meranie síl, keď Bernolákovo rozhodlo o výhre 4:3 až v záverečnej časti. Sobotu uzatvára dohrávka prvého kola Devils Petržalka proti Skeletons Senec. Mužstvá si to rozdali minulý víkend na ihrisku v Modre a skončilo to fiaskom pre Skeletonov, keď Diabli zaknihovali rekordnú výhru posledných ročníkov 21:1.

Nedeľu otvára susedské derby Réca Devils proti Skeletons Senec, Réca je favoritom zápasu a budú sa snažiť vylepšiť si svoje skóre o čo najviac. V nasledujúcom dueli vyzve Empíria Bratislava domácich miláčikov Watberg Senec, očakáva sa že oba tímy prídu v plnej sile, takže fanúšikovia sa majú načo tešiť. V ich prvom meraní síl zvíťazil Watberg 7:2, keď sa hetrikom zaskvel M.Miko. Ako sa hovorí, to najlepšie na koniec. Trináste kolo uzatvára šláger víkendu, keď domáci Playboy Senec narazí na Devils Petržalka. Oko diváka by si malo prísť na svoje,mužstvá majú kvalitné kádre a nastúpia proti sebe dvaja najproduktívnejší hráči v lige. "Plejbojom" sa zatiaľ nedarí s top favoritmi súťaže, keď s nimi zaznamenali štyri prehry. O výhre 5:4 v prvom vzájomnom zápase rozhodli húževnatí Diabli v záverečnéj tretine, keď štyrmi gólmi strhli víťazstvo na svoju stranu.

13.kolo: ihrisko Senec