Pruské doma nestačilo na Ružinov, prepadlo sa na desiatu priečku

By TOPhbl.sk - Posted on 09 október 2011

Ružinov si poradil s Pruským, Butowského o čisté konto obral gól Huňu.

Do súboja štvrtého s deviatym vstúpili lepšie hostia z Ružinova. Najúspešnejší klub na Slovensku sa do vedenia dostal gólom Hubera už v šiestej minúte stretnutia po asistencii Križana.

Ani druhá časť hry domácim nevyšla podľa predstáv. Najprv zvyšoval na 2:0 v dvadsiatej minúte Šimora, o štyridsať sekúnd neskôr pridal tretí zásah Radoslav Kováč. Hostia boli na koni, súpera predčili o tri góly a mohli v kľude hrať svoju hru.

Vstup do záverečnej fázy hry však vyšiel lepšie domácim. Pruské dokázalo znížiť už za štyridsať sekúnd hry Huňom po nahrávke Kučeru. To však bolo zo strany ŠK 98 všetko a na trojgólové manko z druhého dejstva to nestačilo. Ružinov si tak pripísal výhru v siedmom kole, v nedeľu ho čaká Martin.

ŠK 98 Pruské 1:3 (0:1,0:2,1:0) Reebok Ružinov

Góly: Huňa – Huber, Šimora, Rad. Kováč

Vylúčenia: 4-6

Zostavy:

Pruské: Moško, Bielik, Huňa, Minárech, Fumač, Škultéty, Gregorík, Minárik, O. Buday, Šišovský, Kučera, Kolman, Bakoš, Buday, Doskočil, Kyselica
Ružinov: Blahut, Zelenák, Danko, Kováč, Huber, Cvik, Butowski, Kochan, Behúl, Ligás, Križan, Rímsky, Šimora, Bobek, Guráň

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)