Profis východniarov trápil, no podľahol

By TOPhbl.sk - Posted on 08 október 2011

Kežmarok splnil sobotňajší cieľ, zdolal Profis 32.

Kežmarok cestoval v siedmok kole do Bratislavy s jednoznačným cieľom uspieť. Očakával sa mohutný nápor hostí, ktorí mali trápiaci sa Profis rozdrviť. Predvedená hra však bola iná.

V úvodnom dejstve diváci videli iba jeden gól. Ten sa podarilo Kežmarku vsietiť dokonca vo vlastnom oslabení. Hoci si domáci vypracovali niekoľko pološancí, ani jedna z nich gólom neskončila, a tak po úvodnej časti hry prehrávali o gól.

V druhej tretine sa podarilo MŠK odskočiť na trojgólový rozdiel. Hrdinom východniarov sa stal dvojgólový Oravec. Pri samostatnom úniku sa ešte v druhej tretine podarilo domácemu Kamenárovi zakončiť pod lapačku brankára loptičku, čím stanovil skóre na konečných 1:3.

V treťom dejstve sa domáci všemožne snažili vyrovnať, no brankár hostí bol proti. Kežmarok tak v prvom zápase na výlete do Bratislavy uspel, v nedeľu ho čaká LG.

ŠK Profis 32 Bratislava 1:3 (0:1,1:2,0:0)MŠK Kežmarok

Góly:Kamenár - Oravec 2, Šlachtič

vylúčenia: 4-6