Prešov: Program narušilo počasie, rodili sa jasné výsledky

By TOPhbl.sk - Posted on 25 september 2017

V spolupráci s Petrom Kochanom vám prinášame výsledkový sumár stretnutí 3b PHbL v Prešove.

Výsledky:

HBC TORNADO - HBC KNIGHTS Bardejov 0:8 (0:3, 0:2, 0:3)
Góly: Grohoľ 2, Spišák 2, Lukaček, Lúč, R.Baláž ml., Dolhý
Brankári: Lejko - Zajac
Vylúčenia: 1:2
Využitá pr.hra: 0:1
Rozhodcovia: D.Sedlák, Červený
Predohrávka: 14.kolo

Veľmi hladké víťazstvo si na svoje konto pripísali Bardejovčania proti nestarnúcemu Tornadu, ktoré nedokázalo prekonať výborne chytajúceho „mladoženáča“ Olivera Zajaca.

HBK bauska. VRANOV - HBC SPARTANS 8:1 (3:0, 1:0, 4:1)
Góly: R.Fecko 2, Ajben, Habovčík, Sima, J.Havrilčák, Š.Kovalčík, Mat.Džupina - N.Smolko
Brankári: Hanes - S.Hudák
Vylúčenia: 1:1
Bez využitia
Rozhodcovia: Červený, D.Sedlák

Spartans sa v úvode sezóny stále hľadajú a hlavne zlá dochádzka opôr mužstva ich stojí kvalitnejšie výsledky.

HBC MV TRANSPORT - HBC EAGLES 8:3 (3:0, 2:2, 3:1)
Dohrávka: 1.kolo

Nebola to až taká prechádzka, ako naznačovala prvá tretina zápasu. Hráči Eagles sa pomaly prebúdzajú z dovolenkového ošiaľu a na ich hre je to hneď badať.

HBC EAGLES - HBC SPARTANS 13:3 (5:0, 4:1, 4:2)
Góly: Imrich 4, Bochnovič 3, Liba 2, Plačko 2, M.Hudák, Sopko - N.Smolko 2, Borodáč
Brankári: Amrich - S.Hudák
Vylúčenia: 5:3 naviac Kaňuk (SPA) 10min. OT
Využitá pr.hra: 2:2
Rozhodcovia: M.Sála, Hriško

Ako už bolo naznačené, motor Eagles začína šľapať stále na vyššie a vyššie obrátky. Nakoľko to pre Sparťanov zatiaľ neplatí, dal sa tento výprask očakávať.

HBC MV TRANSPORT - HBK bauska. VRANOV 9:4 (2:0, 3:3, 4:1)
Góly: Staš 3, M.Ličák 2, Pazdič, J.Baláž, Lukáč, Stanislav - Zavacký 2, Šefan, Ficko
Brankári: Cmorej – Kmec
Vylúčenia: 1:4 naviac Mart.Džupina 10 min. OT, Zavacký 10 min. OT + DKZ (obaja VT)
Využitá pr.hra: 2:0
Rozhodcovia: Hriško, M.Sála

Zápas, ktorý sa musel páčiť rozhodla až posledná tretina. Mužstvá so súpiskami zvučných mien majú v tejto sezóne len tie najvyššie ambície.