Pelikán: Orlov podržal brankár, no nestačilo im to


By joziva - Posted on 28 október 2009

"Zoborskí Orli nepatrili do kategórie ľahších súperov. Podržal ich brankár, no na výhru im to nestačilo," povedal pre fhbl.sk kapitán GCM Jakub Pelikán.

 

Zápas 20.kola tretej najvyššej FHBL patril jednoznačne GCM. Do rany sa im postavili Zoborskí Orli, no "školáci" ich porazili presvedčivo 6:3. "Chlapci hrali tak, ako sa má. Išli sme do zápasu s tým, že musíme vyhrať a svoje ciele sme splnili," povedal pre fhbl.sk kapitán GCM Jakub Pelikán.

Hráči zo Zobora dokázali červeným vsietiť iba tri góly a to sa im stalo osudným. Iba jeden presný zásah tak delil ochrancu svätyne GCM od titulu brankára kola. "Nemrzí nás to. Podstatná je výhra a body. Titul brankára kola nám môže byť úplne jedno," výrečne sa vyslovil Pelikán.

Posledné dva duely teda "gymnazistom" vyšli. Skalpy Orlov a Blue Wings sú určite mimoriadne cenné. "Zvíťazili sme i v poslednom kole a to preto, že sme konečne začali hrať ako tím. Orli neboli vôbec z tých ľahších súperov. Majú dobrého brankára, ktorý ich podržal. Nestačilo im to však," nechal sa počuť kapitán červených.

Do konca súťaže už nezostáva veľa času. Napriek tomu je každý zápas príležitosťou niečo zmeniť. "Určite sa ešte pokúsime posunúť v tabuľke čo najvyššie. Chceme vyhrávať," zakončil Pelikán.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.