Országh Cup neupadne do zabudnutia, v roku 2011 má svoje pokračovanie


By Ján Ivančík - Posted on 16 február 2011

V Banskej Bystrici chystajú pokračovanie minuloročného úspešného turnaja Országh Cup.

Turnaj za účasi tímov z celého Slovenska sa bude opäť konať v Banskej Bystrici. Organizátori plánuju dva varianty - pri peknom počasí sa bude hrať na hokejbalovom ihrisku Aréna Barani ZŠ Golianova. Pripravení sú však aj na zlé počasie a dážď. K dispozícii bude hokejová aréna - zimný štadión HC '05.

Turnaj sa bude konať 23. a 24. apríla. Začiatok je naplánovaný na 8:00. Vstupné sa neplatí.

"Po úspešnom 1. ročníku Országh Cupu chceme nadviazať aj tento rok. Preto sme sa rozhodli, že na turnaj budeme pozývať tímy najmä z najvyšších regionálych líg, resp. výbery miest. Aj samotná B. Bystrica bude mať menšie zastúpenie ako vlani, aby turnaj bol skutočne celoslovenský. Záštitu nad turnajom opäť preberá Vlado Országh, čomu sa veľmi tešíme. Od podujatia si sľubujem hokejbal na výbornej úrovni, v štádiu riešenia sú aj extraligové tímy. O účasť na turnaji je veľký záujem zo strany tímov, čo nás na jednej strane teší, no na tej druhej nám je ľúto, že z kapacitných dôvodov sme toľkých museli odmietnuť. Pozývame všetkých priaznivcov hokejbalu do Banskej Bystrice počas veľkonočných sviatkov. Myslím, že si prídu na svoje," povedal pre TOPhbl.sk predseda BBHbÚ Andrej Nemček.

Podujatie sa teda posúva na ešte vyššiu úroveň ako v uplynulom roku. TOPhbl.sk bude samozrejme pri tom - ako mediálny partner podujatia.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.