Organizátori Stümpel Cupu musia triediť uchádzačov


By Ján Ivančík - Posted on 01 jún 2010

O jubilejný pätnásty ročník populárneho nitrianskeho turnaja je na celom Slovensku veľký záujem.

Organizátori jedného z najprestížnejších turnajov na Slovensku o uchádzačov núdzu naozaj nemajú. Do začiatku podujatia zostáva ešte zopár týždňov, no už dnes sa rieši otázka, kto sa podujatia zúčastní a kto nie. Keďže záujem je veľký a figurujú dokonca extraigové výbery, niektorí tradiční účastníci zrejme zostanú pred dverami. Červená tak napríklad zasvietila aj pre výber Adleru Nitra.

"Evidujeme veľký záujem z celého Slovenska, no do turnaja sme predbežne zaradili prvých pätnásť uchádzačov," uviedol pre MY Nitriasnke noviny riaditeľ Stümpel Cupu Marek Strápek a dodal: "Zostáva nám čakať, či prihlásení splnia administratívne náležitosti. Ak nie, príležitosť dostanú ďalší v poradí."

Pätnásty ročník podujatia by sa mal konať počas dvojdnia tretieho a štvrtého júla. Dejiskom by opäť mohla byť vedľajšia plocha zimného štadióna, ktorá momentálne slúži na účely Nitrianskej hokejbalovej ligy.

Podľa nitriasnkych novín je zatiaľ prihlásených týchto pätnásť uchádzačov:

Stümpel team, Já nevím Nitra (naposledy víťaz pod názvom 15 Eur), Fighters Spišská Belá, MŠK Kežmarok, HBC Devils Bratislava, Lipa Team, Routiners Zlaté Moravce, Nové Zámky, HK BA Raptors, HBK Začiatok konca Nitra, HBK Vikings Bratislava, Tovarníky, Dynamax Dream Team NR, Tazmanians, HC STEZ Spišská Nová Ves

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 13 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.