Organizátori Országh Cupu majú netradičnú výzvu pre top extraligistov!


By Ján Ivančík - Posted on 03 máj 2019

Organizátori Országh Cupu tvrdia, že Sharks Zvolen sú najlepšie mužstvo na Slovensku. Pokiaľ niektorý extraligista nesúhlasí, má sa zapojiť do boja.

Organizátori Országh Cup-u prikročili k veľmi netradičnému kroku, u nás prakticky nevídanému! Nakoľko už niekoľko rokov deklarujú, že majú eminentný záujem na tom, aby sa podujatia zúčastnil popredný extraligový klub, prikročili tento raz dokonca k výzve.

„Vyzývame ktoréhokoľvek zo semifinalistov extraligy seniorov, aby sa zúčastnili Országh Cup-u a dokázali na ňom svoju kvalitu. Máme totiž za to, že Sharks Zvolen, ktorí rok čo rok valcujú turnaj, sú najkvalitnejším mužstvom na Slovensku a poradili by si aj s najlepšími extraligovými mančaftami,“ znie odkaz hlavného organizátora Martina Cabana pre Skalicu, Martin, P. Bystricu, či Vrútky.

Organizátori to s výzvou myslia naozaj vážne, čo potvrdzujú aj nasledovné slová: „Ktorýkoľvek z vyššie uvedených tímov, ktorý sa prihlási na turnaj, nebude musieť  platiť štartovné. Uhradíme ho za neho my,“ vyzýva Caban.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 16 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.