O tretiu ligu nový záujem nie je, baráž sa nekoná


By Ján Ivančík - Posted on 11 november 2009

V nasledujúcom, v poradí už piatom, ročníku III.FHBL sa predstavia tie isté mužstvá ako tento rok. Výnimkou bude iba výmena postupujúcich s vypadávajúcimi z II.ligy. Chýbať budú i Pirates.

 

Nakoľko mužstvá neprejavili záujem o baráž a prihlásil sa do nej iba jeden tím, baráž sa nekonala. Nový klub tak mohol oslavovať automatický postup a nahradenie doterajšieho účastníka Pirates Nitra. Tí skončili na poslednej pozícií i vďaka kontumáciám. Následne boli vyradení z ligy.

Najväčšiu radosť môže mať klub Jazdci. Tí mali automaticky vypadnúť, pričom Lamers a nováčik Blue Wings sa mali pobiť o miestenku v baráži. Ani jedna z týchto zmien sa teda konať nebude.

"Baráž 2009 sa dňa 11.11.2009 nekonala. Do súťaže sa prihlásilo iba jedno nové mužstvo, ktoré nahradí bez barážových bojov zostupujúci tím Pirates Nitra. Ten bol vyradený zo súťaže pre štyri kontumácie. Účastníci 4.ročníka tretej ligy budú hrať aj nasledujúci 5.ročník. Umiestnenie nehrá v tomto prípade žiadnu rolu," píše na svojej oficiálnej stránke organizačný výbor.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
7 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.