MS U18: Slováci odčinili zaváhanie, Čechom nedali šancu


By TOPhbl.sk - Posted on 22 jún 2012

Jozef Ďuriš: "Na zápas sme sa dobre pripravili, chlapci sa naň tešili. Hrať proti domácim na MS je veľký zážitok. Samozrejme, zajtrajší duel bude omnoho dôležitejší. Chceme sa opäť dobre pripraviť, zregenerovať a opäť vyhrať."

Výsledok stretnutia na MS U18:

Slovensko U18  6:3 (2:0, 1:0, 3:3) Česko U18
Góly: 7. Varga (Hirkala), 8. Frkáň (Minko, Mendel), 29. Brnčal (Frkáň, Vaďovský), 32. Tomečko (Kopkáš, Ďurkovič), 41. Varga (Kromka, Dolinajec), 45. Vnuk (Kromka, Kopkáš) - 35. Gabriel (Šrámek), 36. Kotlík (Svoboda, Jiřík), 40. Vondrák (Lux, Forejt)

Slovensko: Godla (23. Šimeček) - Hutka, Hoffman, Bača, Okuliar, Vaďovský, Černák, Mendel, Kromka, Brnčal, Frkáň, Tomečko, Drozd, Dolinajec, Hirkala, Minko, Kopkáš, Ďurkovič, Lesňák, Varga, Vnuk.
Česko: Janoušek (Veselý) - Plecitý, Pecina, Dziadkowiec, Krch, Vodrážka, Izaj, Jiřík, Černý, Gabriel, Fojtík, Kohut, Tesař, Bečvář, Svoboda, Lux, Šrámek, Kotlík, Forejt, Vondrák, Urbanec.

Strely: 30:19 (11:5, 9:7, 10:7).
Vylúčenia: 4:7, navíc Šrámek (CZE) 10 minut OT. Využité: 2:1. V oslabení: 0:0.
Rozhodovali: Thomson, Lees (oba CAN). Diváků: 100.

Kamil Mlejnek (trénerČR): "Podcenili sme to. Neviem čo mali chlapci v hlavách, ale prvé dve tretiny sme hrali zle. V tretej sme pomenili zostavu. Po individuálnych chybých sme dostali ďalšie góly, ale to sme už iba útočili. Dúfam, že sa z toho ponaučíme a zajtra budeme hrať ako v treťom dejstve."

Jozef Ďuriš (trénerSlovenska): "Na zápas sme sa dobre pripravili, chlapci sa naň tešili. Hrať proti domácim na MS je veľký zážitok. Bola tu skvelá atmosféra a sme radi, že sme vyhrali. Samozrejme, zajtrajší duel bude omnoho dôležitejší. Chceme sa opäť dobre pripraviť, zregenerovať a opäť vyhrať."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.