Mikuláš Nitre vzdoroval iba jednu tretinu

By TOPhbl.sk - Posted on 27 november 2010

"Rytieri" jasne zvíťazili nad Liptovským Mikulášom.

Nitra cestovala do Liptovského Mikuláša s jasným cieľom - vyhrať a predĺžiť tak svoju sériu bez prehry na šesť zápasov. Stretnutie bolo napokon kvôli požiadavke Liptákov presunuté do Žiliny. Úvodné dejstvo však nenazvedčovalo, že papierový favorit si odnesie body poľahky.

Druhá tretina už bola jasne v réžii hostí a to aj gólovo. Najprv sa presadil Beniač a následne aj Kašša. Do prestávky Nitra zvýšila rozdiel skóre na 4:0 z ich pohľadu.

Ani tretie dejstvo sa veľmi nelíšilo od druhej tretiny. Hostia opäť nadelili Mikuláša štyri presné zásahy, na ktoré domáci odpovedali iba raz. Stalo sa tak z hokejky Jankuru, ktorý zaknihoval aspoň čestný úspech svojho tímu.

Liptovský Mikuláš 1: 8 (0:0,0:4,1:4) Nitrianski Rytieri
Góly: K.Jankura – Beniač 2, R.Kašša, Cajchan, Hraško, B.Thron, Mach, Ďurický

Juraj Bubák (manažér Nitrianskych rytierov pre MY Nitrianske noviny): „Predviedli sme pekný a rýchly hokejbal. V prvej tretine sme si trochu zvykali, potom sme však boli jednoznačne lepším mužstvom. S výsledkom som spokojný, škoda toho gólu v závere.“

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (4 votes)