Memoriál Štefana Olveckého v rukách výberu z Považskej Bystrice


By joziva - Posted on 23 august 2010

V dňoch 21. - 22. 8. sa na Sokolovni odohral Memoriál Štefana Olveckého.

Dvojdňový turnaj, ktorý sa odohral počas víkendu z 21. na 22. augusta na Sokolovni sa napokon ocitol v rukách Považskej Bystrice. Najväčší boj o titul zvádzali práve extraligisti z Považia a hokejbalisti z Martina.

Rozlosovanie v základných skupinách:

Skupina A

Sokol
Goldspart Martin
Kežmarok
Antik

Skupina B

Fest Citrons
Izoglobal Martin
Považská Bystrica
Stars

Vo finále si dali reprízu zo základnej skupiny hráči Považskej Bystrice s Martinčanmi. Vedenia sa ujali Bystričania, no ešte v závere polčasu vyrovnal Kollár na 1:1. Druhý polčas priniesol tuhý boj na oboch stranách, Považská Bystrica sa ujala vedenia 2:1, no 2 minúty pred koncom vyrovnal opäť Kollár po peknej spolupráci, a tak sa šlo do nájazdov. V nich mali viac šťastia na svojich hokejkách hráči Považskej Bystrice, keď premenili všetky svoje nájazdy. Na tretej priečke sa umiestnil výber Goldspart Martin.

Pre extraligistov bol turnaj aj previerkou pred čoskoro sa rozbiehajúcim ročníkom slovenskej extraligy. "Naša mlaď však na turnaji nesklamala, chýbalo nám prakticky desať hráčov základnej zostavy, a tak môžeme druhé miesto považovať za úspech. Hlavne hra dopredu mladíkom svedčala, no v obrane opäť prevládalo viacero okienok a túto skutočnosť musíme do budúcnosti odstrániť," píše sa na oficiálnej stránke ŠKB Izoglobal Martin.

Konečné poradie Memoriálu Štefana Olveckého:

1. Považská Bystrica
2. ŠKB Izoglobal Martin
3. Goldspart Martin
4. Kežmarok
5. Stars
6. Sokol
7. Antik
8. Fest Citron

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.