Liptáci si v príprave poradili s Kežmarkom

By joziva - Posted on 08 august 2011

Liptovský Mikuláš začal prípravu proti Kežmarku.

V  sobotňajšom prípravnom zápase sa stretli hokejbalisti z L.Mikuláša so staronovým extraligistom z Kežmarku.

Mikulášania na úvod prípravy  začali s Kežmarkom zakríknute, iniciatívu vyvíjali hostia, z čoho pramenili aj ich častejšie šance. V desiatej minúte bol stav už 0:2. Domácim sa podarilo pred prestávkou znížiť na 1:2.

Druhá tretina sa vyvíjala v podobnom duchu. V polovici tretiny však hráči z Liptova prebrali iniciatívu a od tohto momentu boli aktívnejší. Po druhej tretine svietil na tabuli stav 3:4 pre hostí z Kežmarku.

V poslednej tretine sa podarilo domácim vyrovnať. Rozuzlenie priniesla posledná pol minúta, kde najprv hostia nepremenili svoju veľkú šancu a z protiútoku rozhodol o víťazstve domácich pár sekúnd pred koncom Dorník. Za domácich strelil 4 góly Martin Chovan, čím sa stal najlepších strelcom zápasu.

Liptovský Mikuláš 5:4 (1:2,2:2, 2:0) Kežmarok

L.Mikuláš: Púček - S.Javorka, Fiala, Balažovič, Hlavatý- Kráľ, Gažo, Mitošinka, B.Javorka, Chovan, Dorník, Petrík, Girgoško, Struhár.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.7 (3 votes)