Le Kings víťazom Šulo Winter Cupu


By Michal Runák - Posted on 27 december 2010

Aj cez zimnú prestávku sa nájde zaujímavý hokejbalový turnaj. O jeden sa postaralo mužstvo Zohorskej hokejbalovej ligy Zero Záhorská Ves.

Zohorská hokejbalová liga má v týchto dňoch zimnú prestávku, avšak podaktoré kluby majú práve počas nej svoje tradičné turnaje. Jedným z nich je Zero Záhorská Ves, ktorá organizuje počas vianočných sviatkov halový turnaj s názvom Šulo Winter Cup.

Turnaja sa zúčastňujú bývalí a súčasní hráči klubu a pozvaní hostia. Nebolo tomu inak ani tento rok. Turnaja sa zúčastnilo šesť mužstiev, maximálny počet hráčov v nich boli štyria, dva mančafty si vystačili iba s tromi mužmi.

Hralo sa na dva polčasy po sedem a pol minút, systémom 3+1. Zúčastnilo sa celkovo šesť teamov v poradí: ZerOrc, Los Lizardos, Bytofky, No Name, LE Kings a Iskra Taškárovce. Po vzájomných zápasoch medzi týmito družstvami vzišiel víťaz. Stali sa ním LE Kings, ktorí iba o jeden gólik predstihli ZerOrc. Tretie miesto obsadili Los Lizardos.

Zápasy mali svoju úroveň, hralo sa naplno a padlo mnoho gólov, niektoré vskutku výstavné. Najviac práce mali gólmani, ktorí sa na malom priestore nemohli sťažovať na nedostatok práce.

Celé podujatie sa nieslo v príjemnej atmosfére a výbornej nálade. Udeľovali sa aj individuálne ceny, najlepším brankárom sa stal Ján Mráz, najlepším strelcom Roman Pašek s Los Lizardos s devätnástimi presnými zásahmi. Pre úplnosť ešte dodávame, že gólmani nemali na turnaji klubovú príslušnosť, striedali sa traja a odchytali každému mužstvu rovnakú porciu zápasov. Všetci si schuti zahrali a hlavne vybehali to, čo už stihli cez Vianoce "nabrať".

Turnaj Šulo Winter Cup 2010
‎1. Le Kings
2. ZerOrcs
3. Los Lizardos
4. HBK Bytofky
5. Iskra Taškárovce
6. No Name

Pozrite si aj video z turnaja:

Vaše hodnotenie: None Priemer: 1 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.