By TOPhbl.sk - Posted on 20 september 2011

Vyrovnaný šláger v Pruskom pokračoval až do samostatných nájazdov.

ŠK 98 Pruské 3:4sn (1:1,1:0,1:2-0:1)HBK Kometa Vrútky

Góly: Kučera 2, M. Buday – M. Fillo, Ľupták, Lihan, rozh. nájazd S. Čavajda

Už v 2. min. zápasu hrali hostia presilovku o jedného hráča, ktorú v nasledujúcej minúte Šibik svojím faulom zrušil. Aj napriek tomu prvú veľkú šancu mali Vrútky, keď v 4. min. v trojici išli na samotného Mošku a nepresnou prihrávkou sa pripravili o zakončenie. V 11. min. sa domáci Fumač pokúsil o rýchly protiútok, ktorý na červenej zastavil Vidlár, jeho strelu Moško neudržal a voľný Fillo ju pohotovo dorazil do siete 0 : 1. Už o pol minúty bolo vyrovnané. Chotárová strela od modrej sa odrazila od zadného mantinelu ku Kučerovi, ktorý pomedzi Hladkého betóny upravil na 1 : 1.

V úvodných minútach druhej tretiny hrali domáci dvakrát presilovku. Počas druhej v 21. min domáci pekne prečíslili obranu hostí a technickou lahôdkou Kučeru sa zmenil stav na 2 : 1 pre Pruské. V 30. min. po trme-vrme pred bránou Vrútok zostal ich brankár ležať v bránkovisku, takže pre Fumača nebol problém trafiť do opustenej bránky. Rozhodca Jančík gól neuznal pre údajne prerušenie hry, avšak ich hvizd nik nepočul.

Tretia tretina pokračovala miernou prevahou domácich a už v 34. min. Kučera zachytil rozohrávku hosti na červenej, ale jeho brejk zakončený technickou strelou Hladký chytil. V 36. min. Bakoš na útočnej modrej ideálne nahodil do behu Michalovi Budayovi a ten blafákom zvýšil na 3 : 1. O minútu neskôr hrali Vrútky opäť presilovku počas ktorej Lupták strelou od modrej nedal Moškovi šancu. 3 : 2. Vďaka vylúčeniam domácich hostia prevzali iniciatívu a šťastnou dorážkou v 40. min. Lihan vyrovnal na 3 : 3. V 44. min. mal možnosť Bajzík samostatným únikom strhnúť víťazstvo na stranu domácich, ale nedokázal úspešne zakončiť.

Nasledovali samostatné nájazdy v ktorých bol úspešný iba vrútocky Čavajda, takže hostia získali 2. body.

Zdroj: sk98.sk

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (7 votes)