Bratislavský klub s tridsaťročnou tradíciou robí nábor mládeže do svojho tímu


By joziva - Posted on 18 marec 2015

„V dňoch 30. marca a 1. apríla sa u nás na hokejbalovom ihrisku v Lamači zhodne o 17:30 uskutoční nábor hráčov a hráčok od šesť do desať rokov,“ povedal pre TOPhbl.sk Juraj Alföldy.

Zdá sa, že v Bratislave sa pohli ľady a kluby z hlavného mesta už nemyslia na hokejbal iba ako na zábavu, ktorá je pre partičky nadšencov vhodná na víkendové využitie voľného času, či extraligové zápolenia. Objavuje sa už aj práca s mládežou a v posledných týždňoch, či mesiacoch sa rodí viacero mládežníckych tímov. Jedným z nich je aj SAV Lamač.

Bratislavský klub tento rok oslavuje tridsať rokov od svojho založenia a bohatá tradícia SAV by mala od roku 2015 pokračovať už aj v mládežníckom pokračovaní. Účastník DAHL, teda Dúbravskej amatérskej hokejbalovej ligy k sebe pozýva na nábor všetkých hokejbaluchtivých chlapcov i dievčatá.

„V dňoch 30. marca a 1. apríla sa u nás zhodne o 17:30 uskutoční nábor hráčov a hráčok od šesť do desať rokov. V školskom areáli na hokejbalovom ihrisku v Lamači by sme radi privítali všetkých chlapcov i dievčatá, ktorí majú záujem o náš krásny šport. Všetci sú srdečne pozvaní,“ povedal pre TOPhbl.sk Juraj Alföldy.

Čo by si nemal záujemca zabudnúť doma? „V prvom rade chuť zabaviť sa a pridať sa k nám. Potom i športové oblečenie, vhodnú obuv, hokejku a rukavice podľa vlastného uváženia. Ak majú záujemcovia akékoľvek otázky, nech nás neváhajú kontaktovať prostredníctvom mailu na alfac22@gmail.com, robbiinn77@gmail.com  alebo na tel.č. 0903 968 063, 0902 623 999,“ dodal Alföldy.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 13 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.