Angels aj Byvoly môžu pokračovať, ale s veľkými sankciami


By joziva - Posted on 17 marec 2010

Je rozhodnuté. V pondelok disciplinárna komisia FHbL zasadala v spornom dueli Angels - Byvoly.

Od pätnásteho marca má FHbL ďalšieho člena, ktorý ma zakázaný prístup na ihrisko. V žiadnej z líg už diváci neuvidia Mateja Nosiana z mužstva Ch.C. Byvoly. Disciplinárna komisia, ktorá v pondelok zasadala bez prístupu médií rozhodla, že tento hokejbalista "bol vylúčený z Farskej hokejbalovej ligy za hrubé porušenie pravidiel Fhbl a zákerný útok do tváre súpera v bode Tresty Fhbl."

Naprázdno neobišli ani obe mužstvá. Angels, ktorí sa už mohli tešiť z prvého zakopnutia Demons v boji o titul majú veľmi sťaženú pozíciu. Duel bol obojstranne skontumovaný a obom družstvám boli odrátané štyri body z tabuľky za hromadnú bitku. Neminula ich ani dvanásťmesačná podmienka s účinnosťou od 7.3 2010 do 7.3 2011.

Trest si tiež odniesol Róbert Semeliak z Angels. Ten si od hokejbalu oddýchne dvanásť mesiacov od 7.3 2010 do 7.3. 2011. Podmienka mu začne plynúť začiatkom dňa trestu a uplynie po dobe 24 mesiacov. Príčinou je "podľa pravidiel FHBL v bode Tresty (úder protihráča)."

O body prišlo aj mužstvo United 69. To v druhom kole jednoznačne rozdrvilo Peterson 16:0. No pre nepodpísanú "registračku" jedného z hráčov bola udelená kontumácia v prospech Petersonu. Po jednom bode stratili aj Vydry a Double Kill za zlé plnenie rozhodcovských funkcií.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.