Jokerit Petržalka zahájil prípravu, počas nej sa predstaví aj na gajarskom Starosta Cup-e


By Ján Ivančík - Posted on 31 júl 2014

Z Jokeritu sú na odchode Válek, Kostka i Takáč, pribudol Branislav Varga z LG Bratislava.

Extraligisti už začínajú prípravu na novú sezónu a výnimkou nie je ani petržalský Jokerit. "Žolíci" vybehli po prvý raz spolu na ihrisko vo štvrtok 31. júla. Úvodný letný dril bol na pláne od 18:30 do 20:30 na ihrisku v Petržalke.

Ako sme už informovali, mužstvo bude od novej sezóny viesť bývalý hráč ľadového hokeja Andrej Szöke. Ten sa s klubom dohodol na ročnej spolupráci.

V kádri červeno-čiernych dochádza aj k niekoľkým zmenám. "Deväťdesiat percent kádra by malo zostať tak ako v minulej sezóne," informoval TOPhbl.sk manažér petržalského klubu Andrej Augustín a pokračoval: "Hosťovanie sa končí hráčom Pohronia Petrovi Kostkovi a Jakubovi Takáčovi. Odchádza aj Richard Válek. Naopak, podarilo sa nám dotiahnuť prestup Branislava Vargu z bratislavského LG."

Nejde však o definitívne zloženie kádra na ďalší ligový ročník. "V riešení je ešte niekoľko ďalších príchodov, ale o nich budeme hovoriť až neskôr," vraví Augustín.

Jokerit Petržalka bude počas leta najmä trénovať a naberať fyzickú kondíciu. Už teraz sú "žolíci" prihlásení na svoju tradičnú previerku v Gajaroch, kde nastúpia na Starosta Cupe. Okrem toho ich podľa Andreja Augustína čakajú ešte ďalšie prípravné stretnutia.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.5 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 13 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.