Kežmarok odštartuje prípravu na novú sezónu v stredu 6. augusta


By Ján Ivančík - Posted on 29 júl 2014

Po mesačnej pauze začína letná príprava i v Kežmarku, jej vrcholom bude turnaj v Martine.

Predposledný tím uplynulej sezóny MŠK Vegomont Kežmarok začne prípravu na novú sezónu 6. augusta. Chýbať mi nemala vlaňajšia kostra mužstva.

Kežmarčania by sa mali stretnúť po prvý raz po letnej prestávke v stredu o 19:00. Po nie práve úspešnej sezóne chcú východniari popracovať na vlaňajších nedostatkoch.

Po mesačnej pauze by sa letnej prípravy mali zúčastniť  všetci hráči, ktorí boli v kádri v minulej sezóne a sú doma, lebo vieme, že veľký počet hráčov je mimo svojho domova,“ informuje oficiálny web kežmarského hokejbalu.

Napriek zachovaniu minuloročného kádra uvažuje MŠK aj nad posilami. Konkretizovať ich bude zrejme až neskôr. „Na letnej príprave radi privítame i nových hráčov, najmä tých, ktorým bol tlmočený záujem trénera, alebo vedúceho klubu, aby v sezóne 2014/2015 hrali za MŠK Kežmarok,“ píše sa v správe na webe Kežmarčanov.

Zatiaľ jediný istý turnaj, ktorého by sa mal MŠK Kežmarok zúčastniť je martinský ČSOB Poisťovňa Cup 2014, ktorý sa bude hrať v samom závere augusta, teda v dňoch 30. a 31. augusta.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 18 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.