Známe tváre i zaujímavý sprievodný program. Opäť sa blíži Országh Cup


By joziva - Posted on 10 máj 2017

Príležitosť stretnúť známych hokejistov na hokejbalovom ihrisku sa blíži.

Ako je známe, najväčší slovenský hokejbalový turnaj sa tento rok bude hrať počas troch dní. Reč je, samozrejme, o ôsmom pokračovaní dnes už legendárneho Országh Cupu, ktorý každoročne v Banskej Bystrici pripravuje partia organizátorov okolo Martina Cabana. 

Už dávnejšie sme avizovali, že bezprostredne po zverejnení možnosti podávania prihlášok už nebolo voľné miesto. Tým sa ale výnimočnosť turnaja nekončí. Diváci si totiž aj tento rok určite prídu na svoje.

Na turnaj sa každoročne snažíme prilákať zaujímavé tváre a sme radi, že naše podujatie vždy osloví aj mnoho hokejistov. Tento rok opäť mnohí z nich vymenia korčule za tenisky, a tak sa návštevníci môžu tešiť na Tomáša Záborského, Michala Chovana, Jána Ťavodu a mnohých ďalších. Chýbať nebudú hokejbaloví majstri sveta vo všetkých kategóriách a iné známe tváre,“ znie pozvánka Martina Cabana vyslovená pre TOPhbl.sk.

Turnaj tento rok pojme dvadsaťštyri tímov, ktoré budú bojovať najmä na zimnom štadióne v Banskej Bystrici. Nakoľko je vstup voľný a zábava zaručená, nemal by na turnaji chýbať žiaden opravdivý fanúšik kvalitného športu.

Okrem skvelých hokejbalových stretnutí pripravujeme sprievodné hudobné vystúpenia, ktoré spestria program. Chystáme i ďalšie vylepšenia v spolupráci s hokejbalovou úniou na čele s pánom Ladiverom, ktorý nám pomáha pri organizácii. Veríme, že sa nám do úspešného konca podarí doviesť i live prenos z turnaja pod záštitou Vlada Országha,“ dodáva Caban.

Nuž a kedy sa táto hokejbalová slávnosť bude konať? Od piatka do nedele 16.až 18. júna pod Urpínom.

Partnerom podujatia je rovnako ako po minulé roky TOPhbl.sk.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
14 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.