Zahrať si a pomôcť, to je motto charitatívneho ŠOK Open v Nitre


By joziva - Posted on 18 júl 2018

Charitatívny „malý turnaj s veľkou myšlienkou“ sa bude v Nitre, na Klokočine konať po štvrtý raz. Tímy sa môžu prihlásiť už teraz.

Pomaly, ale isto sa stáva tradíciou. Charitatívny ŠOK Open 2018 sa bude konať po štvrtý raz, a to v Nitre na ihrisku Fara Aréna.

Podujatie sa tradične nesie pod názvom „Malý turnaj s veľkou myšlienkou“ a to z dôvodu, že jeho hlavným cieľom je pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Aj tento rok sa bude ŠOK Open konať v Nitre, a to v sobotu 4. augusta 2018. Celý výťažok z turnaja poputuje na podporu rodine, ktorá sa nie vlastnou vinou ocitla v zložitej sociálnej situácii.

Sme veľmi radi, že môžeme opäť zorganizovať tento počin, ktorého hlavným zameraním je pomôcť iným a popri tom sa zabaviť. Nakoľko budú vďaka grantu od Nitrianskeho samosprávneho kraja pokryté náklady a farnosť Nitra-Klokočina nám poskytla bezodplatne ihrisko, celý výťažok zo štartovného a akékoľvek dobrovoľné príspevky budú použité na charitatívne účely. Vlani takto zúčastnení pomohli rodine Šubovej vyše 500 eurami a veríme, že tento rok to opäť nebude menej,“ s úsmevom pozýva na podujatie jeden z organizátorov a predseda ŠOK-u Ján Ivančík pre TOPhbl.sk.

Záujemcovia o turnaj sa môžu prihlasovať prostredníctvom e-mailu na info@sokoz.sk. Organizátori očakávajú šesť až osem účastníkov, ktorí sa počas soboty 4. augusta v priateľskom duchu pobijú o prvenstvo. Štartovné je EUR 50,- na tím a jeho celý výťažok poputuje na charitatívne účely.

Organizátorom podujatia je občianske združenie ŠOK – Šport Osveta Kultúra, hlavnými partnermi sú Nitriansky samosprávny kraj a farnosť Nitra-Klokočina.

Na zúčastnených čaká opäť výborná zábava, hudba, občerstvenie vo forme gulášu, vecné ceny pre víťazný tím a individuálne ocenenia.

Bližšie informácie budú upresnené po uzatvorení počtu prihlásených mužstiev.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.