Zahrať si, pomôcť a bojovať o skvelé vecné ceny? O tom bude charitatívny ŠOK Open v Nitre


By TOPhbl.sk - Posted on 22 august 2017

V Nitre sa bude hrať tretí ročník charitatívneho turnaja s názvom ŠOK Open 2017, hraného systémom 3+1.

Počas druhého septembrového víkendu (9. a v prípade naplnenia počtu tímov aj 10. septembra) chystá občianske združenie ŠOK - Šport Osveta Kultúra (organizátor aj napr. Víkendu hokejbalových šampiónov) tretí ročník charitatívneho podujatia ŠOK Open 2017. Turnaj sa tentoraz nesie pod mottom "Malý turnaj s veľkou myšlienkou".

Cieľom turnaja je totiž vyzbierať čo najväčší obnos na podporu rodiny, ktorú postretol veľmi ťažký osud a nie vlastným zavinením sa dostala do mimoriadne náročnej situácie. Všetky finančné prostriedky (vrátane celého štartovného) budú použité na charitatívny účel.

Vďaka partnerom, medzi ktorými tento rok zohráva význmanú pozíciu Nitriansky samosprávny kraj, sú na všetkých účastníkov pripravené veľmi zaujímavé prekvapenia.

"Náklady na zorganizovanie podujatia sú vďaka partnerom turnaja už dnes pokryté, a tak nás teší najmä skutočnosť, že naozaj všetky financie z turnaja budú použité na charitatívne účely. Týka sa to teda najmä štartovného vo výške 50 eur na tím," hovorí jeden z organizátorov podujatia Ján Ivančík a dodáva: "Našim cieľom je vytvoriť pre účastníkov priateľskú atmosféru počas víkendu a prispieť na dobrú vec. Môžem povedať, že zúčastniť sa naozaj oplatí, pretože okrem športového zážitku a dobrého pocitu z pomoci rodine, ktorá to naozaj potrebuje sa bude súťažiť o naozaj zaujímavé vecné ceny."

Medzi nimi budú najmä hodnotné vecné ceny pre individuálne ocenených jednotlivcov a tímy na top umiestneniach. Organizátori zabezpečia aj pitný režim pre účastníkov a chýbať ani tento rok nebude fantastický guláš pre všetkých účastníkov zdarma.

Hrať sa bude systémom 3+1, pričom turnaj sa bude hrať na ihrisku FHbL v Nitre.

Počet tímov je limitovaný na maximálne osem. Prihlášky môžete poslať a viac informácii môžete získať na adrese redakcia@tophbl.sk alebo info@sokoz.sk alebo tel.č. 0902.433.748.

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.