Začína sa extraliga, prvé kolo sľubuje tvrdé boje


By fhbl.sk - Posted on 04 september 2010

V sobotu 4.9 2010 sa rozbieha prvé extraligové kolo. Najväčším lákadlom by mohol byť boj Vrútok s Martinom.

Stretnutie kola: Martin - Vrútky

Čierny kôň: Liptovský Mikuláš

Divácky najzaujímavejší zápas: Sharks - Doprastav

Najjednoznačnejšie stretnutie: Nitra - Žiar nad Hronom

Stretnutie, ktoré by mohlo prekvapiť: Ružinov - Skalica
13:00 Nitrianski Rytieri - Sport Trend Žiar n/Hronom
V Nitre sa stretnú dvaja nováčikovia a pri takýchto súbojoch je na začiatku ročníka vždy zložité predpovedať výsledky. Podľa letnej prípravy však vyzerá nitriansky káder pripravene. Podľa našich výpočtov by mal byť tím spod Zobora jasným favoritom.

13:00 Team Sharks BA - LG TPS Doprastav BA
V Bratislavskom derby pôjde o súboj, v ktorom emócie nebudú chýbať. Obe mužstvá  sa dobre poznajú už z prípravy a vedia do čoho idú. Sharks sa musia sústrediť na bezchybnú obranu a pokiaľ im táto taktika vydrží, môže mať úradujúci majster problémy. Podarí sa však domácim zachytiť úvod stretnutia a nepodľahnúť tlaku Doprastavu?

11:00 Reebok Ružinov BA - HbK 87 Skalica

Úvodné stretnutie sľubuje veľa vzrušenia. Ružinov má za sebou nevydarenú sezónu, no chce sa vrátiť na svoje predošlé pozície. Musí zachytiť úvod extraligového ročníka a to býva vždy zložité. Skalica nebude chceť darovať body v žiadnom zo stretnutí, pretože už v minulom ročníku si užila trápenie bojov o play-off. Favorizujeme domácich.

13:00 HBC Žirafa Žilina - Double Team Žirafa PB
Žirafa proti Žirafe. Oba kluby sa dobre poznajú a vedia, že súboj nebude prechádzkou ružovou záhradou. Zatiaľ čo Žiline sa v poslednom ročníku poradilo zmestiť do najlepšej osmičky, Považanom sa to nepodarilo. Nášim tipom je rozuzlenie po nájazdoch.

13:00 ŠKB Izoglobal Martin - HBK Kometa Vrútky
Izoglobal Martin nedostal na úvod ľahký oriešok. Ambiciózne Vrútky budú bojovať o každý piaď ihriska. Ako zvládne vynovený Martin rýchle tempo hostí? Je totiž favoritom.

13:00 ŠK 98 Pruské - MHbO Liptovský Mikuláš

V Pruskom si sily zmerajú domáci s nováčikom z Liptovského Mikuláša. MHbO sa počas letnej prípravy veľmi nezviditeľňovalo. Možno práve tento fakt a neznáme prostredie budú kľúčom k úspechu v prvom stretnutí. Jasným favoritom však zostáva Pruské.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.