Winners Bison Cup je o prestíži, ale aj o pomoci druhým


By Ján Ivančík - Posted on 25 júl 2019

Bošany boli dlho veľkou baštou slovenského hokejbalu. Teraz sú stredobodom celoslovenskej pozornosti raz v roku - počas Winners Bison Cupu.

Leto sa na Slovensku spája nie len s dovolenkami, ale aj s hokejbalovými turnajmi. Tým najväčším vo formáte 4+1 je WINNERS BISON CUP 2K19, ktorý prilákal do Bošán 24 tímov.

Siedma edícia ponúka divákom tímy  z Topoľčian, Nitry, Záhumeníc, Modrého Kameňa, Púchova, Bojníc, Pezinka, Bánoviec, Bratislavy, Martina, Partizánskeho.Hrací systém a čas turnaja je 2x15 minút (hrubý čas) počas celého podujatia s formátom 4 vs. 4.

Organizátori vylosovali 24 registrovaných tímov, ktoré splnili podmienky a boli rozdelené do šiestich základných skupín. Po odohraní základnej časti sa určí postupová tabuľka mužstiev na 1. - 12.mieste. Mužstvá na 1. - 4. mieste postúpia priamo do štvrťfinále.

Posledným víťazom sa stali hokejbalisti HG Excel Topoľčany, ktorí prerušili víťazné dvojročné ťaženie rivala z Nitry. Počas horúceho víkendu Bošany privítajú hokejbalistov, ale i známe hokejové tváre, s možnosťou zabojovať o Putovný pohár a fantastické ceny.

Nebude chýbať porcia zápasov s výbornou hudbou, bohatou tombolou, kvalitným jedlom v reštaurácií Gastro Bošany. Losovanie tomboly sa uskutoční v sobotu 27.7.2019 od 17:00 hod. Cena lístka stojí 0,50€ a výťažok z tomboly darujeme pre autistické deti v ŠZŠ.  

Partnerom podujatia je opäť aj TOPhbl.sk.

Podujatie ponúka pre tímy:

    Cenu organizátora
    Individuálne ocenenia
    Poháre a medaile pre 1.-4.miesto
    Poháre pre štvrťfinalistov
    Ceny pre hráčov All stars turnaja
    Ocenenia pre najlepších hráčov po zápasoch v základných skupinách a play off

"Prestížny hokejbalový turnaj s rekordným počtom tímov nás teší. Preto sme pripravili pre účastníkov letnej edície challenge day, pred finále sa uskutoční súťaž v streľbe na bránku. Organizátori dali vyrobiť nový štýlový putovný pohár, pre víťazov liate medaile, ktoré potešia každého hokejbalistu. V areály budú pripravené pre všetkých záujemcov zábavné hry a automaty. Zápas o tretie miesto sa nehrá, porazení semifinalisti obdržia bronzové medaile. Priateľstvá, prestíž, zápasy, tombola a zábava. Aj o tom bude tohtoročný Winners cup v Bošanoch," povedal riaditeľ turnaja Ivan Valko.

Rozlosovanie turnaja:

Skupina A
HBK Kladivári
AC Notors"96 Topoľčany
HBK Pozberanci
CSKA Púchov

Skupina B
HBK Bošany
HBC 2012 Piešťany
Indians HKL MJM Ba
Savages Petržalka

Skupina C
KAMENTA
ŠK Legendy Harvard Pe
DEMONS Bratislava
TČNP Bratislava

Skupina D
HG EXCEL Topoľčany
SAV Lamač
Veteráni
HBK Rytieri Bojnice

Skupina E
No Name Nitra
Slávia Právnik
ŠK 3M Modrý Kameň
HBC Záhumenice

Skupina F
HBC Iepurii D.N.V.
ISKRA
HBK Exit Bánovce n. Bebravou
Apollo Bratislava

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.