Vrbovská liga sa chce posúvať vpred, a to aj po rozhodcovskej stránke


By Ján Ivančík - Posted on 14 august 2018

VHbL si uvedomuje, že ku kvalitnej lige patria aj kvalitní arbitri. Záujemcovia majú príležitosť prihlásiť sa.

Vrbovská hokejbalová liga sa za posledné roky stala dominantou regiónu. Dvanásť mužstiev z naozaj širokého okolia v uplynulom ročníku predviedlo kvalitné výkony a liga svojou zaujímavosťou chce pútať aj naďalej.

Ako to už býva, okrem samotných hráčov vplýva na úroveň súťaže aj ďalší ľudský faktorom. Jedným z najvýznamnejších je rozhodne ten rozhodcovský. Aj v tomto smere sa chcú Vrbovčania posunúť vpred, a preto prichádzajú z výzvou pre aktívnych arbitrov, ktorí by boli schopní svojimi výkonmi ešte pozdvihnúť nastavenú latku.

„Radi by sme vyzvali kvalitných záujemcov o rozhodovanie duelov VHbL, aby sa nám prihlásili. Uvedomujeme si totiž, že kvalitná súťaž závisí vo veľkej miere aj od kvality rozhodovania,“ povedal pre náš web Branislav Remiáš, prvý muž Vrbovskej hokejbalovej ligy, ktorého nádejní arbitri môžu kontaktovať na branoremias@gmail.com.

Hracím dňom súťaže je sobota pričom sa hrá päť zápasov s čistým časom jednej tretiny 15 minút. Vrbovská liga sa hrá systémom 4+1, podľa pravidiel SHbÚ, a to vrátane plávajúcej modrej čiary.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.