Vo Zvolene chystajú veľkolepé otvorenie ihriska, nechýbajú ani známe mená


By Ján Ivančík - Posted on 28 máj 2015

„Je to pre nás veľký deň, pretože sa nám podarilo dotiahnuť do konca dlhotrvajúce úsilie. Na druhej strane, máme pred sebou veľké plány a otvorenie ihriska je len prvým krokom," vravia Ján Blazsek a Jaroslav Marko pre TOPhbl.sk.

Vo Zvolene sa chystá veľká udalosť. Jedna z tradičných bášt slovenského hokejbalu už istú dobu zažíva úpadok, či recesiu, no to všetko by sa malo od júna zmeniť. Práve vtedy je totiž naplánované otvorenie nového zvolenského ihriska na 7. ZŠ, J. Alexyho.

Dňa 1. júna 2015 novootvorené zvolenské ihrisko privíta nie len otvárací zápas, ale celodenný program. Diváci tak budú môcť vidieť napríklad ukážkový tréning, nájazdy na brankárov, či už spomínaný duel medzi hokejistami HKM Zvolen a sponzormi + všetkými ľuďmi, ktorí stáli za zrodom výstavby nového zvolenského ihriska. Chýbať by nemali ani tak významné mená ako Jozef Stümpel, či Ladislav Čierny.

„Je to pre nás veľký deň, pretože sa nám podarilo dotiahnuť do konca dlhotrvajúce úsilie. Na druhej strane, máme pred sebou veľké plány a otvorenie ihriska je len prvým krokom. Som veľmi rád, že naše pozvanie prijalo mnoho významných osobností, a tak bude mať otvorenie ihriska slávnostný charakter. Zároveň  ďakujem všetkým, ktorí sa na jeho výstavbe akýmkoľvek spôsobom podieľali a chcem pozvať všetkých priaznivcov hokejbalu, na júnové otvorenie," vravia pre TOPhbl.sk Ján Blazsek a Jaroslav Marko.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.