Vlci trápili Lipu až do konca, no body šli úradujúcemu majstrovi + FOTO


By fhbl.sk - Posted on 16 september 2009

Okresaný káder majstra nastúpil v dvoch formáciách proti rovnakému počtu Vlkov. Tí sa na duel s Lipa Teamom pripravili skutočne poctivo a po niekoľkých kolách opäť predviedli silu svojho tímu. Na víťazstvo to ale nestačilo ani tentokrát.

Naozaj mimoriadne pútavý zápas sa zrodil medzi týmito dvoma súpermi. Obe mužstvá podávali kvalitný tímový hokejbal a tak niet divu, že prvá tretina sa skončila nerozhodne bezgólovo. V druhej fáze hry pribudli i vylúčenia a chyby v obrane. Vlci ich potrestať nedokázali, no Lipa áno. Až do samého záveru boli diváci na Fara aréne svedkami skvelého hokejbalového stretnutia, v závere ktorého sa z výhry tešili hosita v pomere 2:0.

15:00 VLCI 0:2 LIPA TEAM

Body: Francisty 1+1, Vasilko 1+0, Balaska 0+1
 

Povedali po zápase:

Domáci: nevyjadrili sa (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)
Hostia:
"Z rôznych dôvodov nám na súpiske chýbali Mesaros,Kolencik,Sulgan, a tak hrala Lipa na dve formácie rovnako ako súper. Vlci pristúpili k zápasu veľmi zodpovedne,vynikajúco bránili a strely, ktoré prešli riešil ich vynikajúco chytajúci brankár.Lipa hrala však rovnako obetavo a tak sa hral zaujímavý hokejbal s otvoreným priebehom.," píše sa na oficiálnej klubovej stránke. (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)

 

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.