V Sokolovni odohrali 14-ty ročník medzinárodného turnaja Primátor cup 2010


By Ján Ivančík - Posted on 12 júl 2010

V Sokolovni odohrali 14-ty ročník medzinárodného turnaja Primátor cup 2010.

"Desiateho a jedenásteho júla sa na Sokolovni odohral už 14ty ročník medzinárodného turnaja Primátor cup 2010. Za účasti šistich tímov mohli diváci v úmornej horúčave sledovať zaujímavé zápasy. Hneď v úvodnom zápase prišlo k prekvapeniu, keď sme viedli v zápase s Plzňou už 2:0, no stretnutie skončilo po zbabranom druhom polčase 2:4 v prospech matadorov spoza rieky Moravy. Plzeňáci aj napriek veku hrali pekný hokejbal a našu omladinu, keď sme skúšali až 10 nových hráčov, vyškolili z premieňania šancí. S obmeneným mužstvom prišiel najmä Profis, ktorý takisto značne omladil a chalanom sa počas oboch dní darilo eliminovať sily súperov a nakoniec si zaslúžene odniesli pohár za prvé miesto.

Pozitívne hodnotíme aj účasť Gbelov i Skalice, obe mužstvá dokázali potrápiť aj favoritov a nakoniec lepší vzájomný zápas rozhodol o poradí na 4 a 5 mieste v prospech Gbelov. Nováčik turnaja zo Senca sa prišiel učiť a ako chalani nakoniec uznali, oproti extraligovým mužstvám sú na inej kvalitatívnej úrovni, no na ihrisku pôsobili sympatickým dojmov a nevzdávali sa za žiadneho stavu," píše sa na oficiálnej stránke martinského extraligistu.

Konečné poradie
1. Profis Bratislava
2. Pirates Plzeň
3. ŠKB Izoglobal Martin
4. Dream Team Gbely
5. HBK Skalica
6. Skeletons Senec

Najlepším brankárom turnaja sa stal Matúš Vasil z Profisu Bratislava, najproduktívnejším hráčom Peter Procházka zo Skalice a najlepším obráncom Martin Šmíd z Plzne.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 17 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.