V nervydrásajúcom súboji nakoniec všetky body pre Lipa Team + FOTO


By joziva - Posted on 26 september 2009

Súboj, ktorý mal napomôcť v hádanke kto sa stane novým majstrom. Momentálne má k titulu najbližšie opäť Lipa Team, no liga ide ďalej a nič nie je stratené.

 

14:00 HVTT ČERMÁŇ 4:5 LIPA TEAM

Góly: Bahula, Gál, Greňa, Orieška - Francisty 2, Kolenčík, Kurej, Vasilko

Neskutočne napínavý zápas sa zrodil v súboji Lipy s HVTT Čermáň. Očakávané derby zažilo tú pravú hokejbalovú atmosféru. Plná tribúna bola svedkom behavého duelu so šancami na oboch stranách.

Ako prvé sa ujalo vedenia HVTT, no následný nedôraz pred vlastnou bránou spôsobil tri rýchle góly súpera. Čermáň však dokázal vzdorovať i vyrovnať. Žltí napokon vyťažili zo svojich skúseností maximum, a tak sa po dvoch, mierne šťastných góloch v závere, radujú z výhry i posunu v tabuľke.

Povedali po zápase:

Domáci: "Ďakujem chlapcom za dobrý výkon, ktorý odviedli v tomto zápase. Škoda vlastného gólu, ktorým Lipa vyrovnala. To nás pravdepodobne zlomilo a ďalší presný zásah súpera rozhodol. Aj ten bol z kategórie lacnejších," povedal kapitán HVTT Ján Gál.
Hostia: "Zápas bol ako na hojdačke, bolo vidieť, že sa stretli prvé a druhé mužstvo. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo oplatiť Čermáňu prehru z jari," vyslovil sa pre nitra24.sk kapitán Peter Vasilko.


 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.5 (4 votes)
Značky

a ešte vďaka rozhodcom za vynikajúci výkon.

na takyto zapas je treba dat niekoho poriadneho

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
7 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.