V Martine sa budú cez víkend ladiť posledné detaily pred MS


By Michal Runák - Posted on 10 máj 2013

Na zimnom štadióne v Martine privítajú tréneri oboch štátnych reprezentácií hráčov a hráčky na predposledom zraze pred MS.

Víkendovým zrazom v Martine pokračuje ďalšia fáza prípravy oboch štátnych reprezentácií pre majstrovstvami sveta v kanadskom St. John´s. Muži aj ženy si dali cez víkend zraz na martinskom zimnom štadióne, kde budú dolaďovať detaily a nacvičovať herné variácie, či súhru jednotlivých formácií. Ide o predposledný zraz pred samotnými MS.
"Hlavný fakt pre nás bude ten, že sa stretneme po prvýkrát v spoločnej zostave, ktorá bude reprezentovať Slovensko v ST. John´s. Nominovaní sa dostavia všetci, nemáme hlásenú žiadnu absenciu. Počas týchto dvoch dní sa budeme zameriavať najmä na herný štýl, ktorý chceme hráčom vštepiť. Samozrejme by sme chceli nejakým spôsobom navodiť aj potrebnú atmosféru, je to jedna z dôležitých vecí. Nejaký čas by sme chceli venovať aj presilovkám a oslabeniam, toho času už nie je veľa," povedal pre hokejbal.sk asistent trénera Aurel Nauš.

Program sústredenia MUŽI:

Sobota 11. 5. 2013

  7:45 -  príchod a registrácia nominovaných
  8:45 - 10:15  tréningová jednotka, ZŠ v Martine
10:45 - 11:45  míting s hráčmi
12:00 - 12:30  obed, Reštaurácia Gurmán na ZŠ v Martine
15:00 - 16:30  tréningová jednotka, ZŠ v Martine
17:30 - 18:00  míting s hráčmi
18:30 - 19:00  večera, Penzión Čierna Pani
19:00 -  ubytovanie v Penzióne Čierna Pani
 
Nedeľa 6. 1. 2013

7:00 - raňajky, Penzión Čierna Pani
9:00 - 11:00  tréningová jednotka, ZŠ v Martine
11:45 - 12:15  obed, Reštaurácia Gurmán na ZŠ v Martine
12:30 - ukončenie sústredenia

Nominácia mužov na sústredenie v Martine:

Brankári: Bratina Jozef (KKF Double team P.Bystrica), Petrík Stanislav (HBK Nitrianski Rytieri Nitra)
Obrancovia: Minárik Jozef (LG Bratislava), Blahut Pavol, Danko Dušan (ŠHBK Ružinov Bratislava), Káčer Ivan, Titka Filip, Haring Martin (všetci HBK Nitrianski Rytieri Nitra), Šlachtič Oskar (HBK Kometa Vrútky), Bujdák Roman (KKF Double team P.Bystrica)
Útočníci: Kašša Róbert, Hrivnák Michal, Beniač  Milan, Maděra Lukáš, Ladiver Milan, Slovák Marek (všetci HBK Nitrianski Rytieri Nitra), Wagner Michal, Žulko Peter, Svitana Patrik (všetci Imperial Vitamins Martin), Rímsky Ján (Kert Park Praha), Behúl Miroslav (ŠHBK Ružinov Bratislava), Oravec Boris (MŠK Kežmarok), Martinusík Jaroslav (HBK hokejmarket Skalica).

Ženská reprezentácia sa rovnako stretáva v Martine v sobotu ráno, kde ich bude očakávať trénerský tandem Kolibík - Rišianová.

Nominácia žien na sústredenie v Martine:

Zuzana Tomčíková, Daniela Zuziaková, Nikola Kaliská, Iveta Karafiátová,
Denisa Lalíková, Edita Raková, Gabriela Žitňanská, Michaela Majkútová,
Zuzana Kolcunová, Mária Gajdošová, Ivana Gajdošová, Jana Kapustová, Petra Pavlovičová, Petra Jurčová, Martina Stašová, Viktória Ihnaťová, Ľudmila Bednárová, Martina Veličková, Petra Pravlíková, Miriam Mikesková, Lenka Krajňáková, Patrícia Gorecká, Iveta Klimašová.

ZDROJ: hokejbal.sk

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2.5 (8 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
9 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.