Výber Zlatých Moraviec o čosi lepší ako úradujúci majster


By Štefan Vaňo - Posted on 14 marec 2011

V Zlatých Moravciach si spestrili program zápasom hviezd miestnej súťaže.

V sobotu sa uskutočnil exhibičný zápas medzi mužstvom Benetton (posledný víťaz v ZMHL) vs Výber hráčov ZMHL ligy.

Zápas bol od začiatku ako na hojdačke, šance sa striedali na oboch stranách, ale v prvej tretine skórovali len hráči Výberu ZMHL. Z množstva šancí dokázali využiť dve, na čo mužstvo Benettonu nedokázalo využiť ani jednu.

V druhej tretine sa roztrhlo vrece s gólmi na oboch stranách. Brankári si ale svoje miesto zastali, ukázali divákom, že neboli nominovaní len náhodou a vychytali ešte ďalšie gólové príležitosti na oboch stranách.

V tretej tretine pokračoval útočný hokej na oboch stranách a skóre pekne narastalo ako na strane Výberu tak aj na strane Benettonu na konečných 14 : 11 pre výber ZMHL.
V prvej prestávke si hráči zastrieľali na presnosť. Kto mal prestnú mušku a trafil do plechovky odniesol si ju ako prémiu, ktorá bola samozrejme naplnená PIVOM. V tejto súťaži sa lepšie darilo hráčom Výberu ZMHL ktorý porazili Benetton 2 : 1.

V druhej prestávke si to mužstvá rozdali v samostatných nájazdoch po 5 hráčov na každej strane a skončilo to remízou 3:3.

S prehľadom rozhodoval rozhodca zo ZMHL Braňo – CIO Králik.

Za najlepšieho hráča tohto zápasu bol vyhlásený brankár Výberu ZMHL HAVETTA Peter
Po skončení zápasu sa hráči z oboch mužstiev presunuli do Štefanca ( miestny podnik ), aby doplnili tekutiny, ktoré vypotili počas zápasu a pochutnali si na dobrom guláši.

Fakty zo zápasu:
Výber ZMHL 14 : 11 Benetton

( 2:0 , 6:4 , 6:7 )
Góly:
Výber ZMHL: Danác 3, Dvonc 1, Prochovník 1, Furda 1, Gajdoš T. 1, Valent 1, Hitka 2, Skladan M. 1, Šimek 3
Benetton: Kožiak 2, Holub 1, Filipcík 1, Kliman 2, Škula 2, Vavro 1, Cimo 2
Ako nastúpili:
Výber ZMHL: Havetta Peter, Strákoš Vladimír, Kováč Miroslav –Ddanáč Matúš, Dvonč Pavel, Korentsy Marek, Prochovník Števo, Furda Luboš, Gajdoš Tomáš, Valent Juraj, Hitka Damián, Skladan Martin, Šimek Michal, Šinka Jozef – tréner
Benetton: Drienovský Mário – Kožiak Juraj, Segíň Branislav, Holub Miroslav, Filipčík Peter, Kliman Pavel, Škula Matej, Cimmermann Michal, Vavro Lukáš, Rajnoha Daniel
 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.