Vírus vyprázdni aj hokejbalové ihriská


By TOPhbl.sk - Posted on 10 marec 2020

Posledné odohraté kolo bude minimálne na dva týždne posledné, ktoré mali diváci možnosť vidieť, a to nie len v extralige.

Už aj Slovensko zasiahol tzv. koronavírus, ktorý ohrozuje zdravie a bezpečnosť našej krajiny, a tak sa nevyhnutné opatrenia nevyhli ani športovým podujatiam. Hokejbal v tomto smere nebude žiadnou výnimkou a na ďalšie dva týždne zastaví nie len extraligu seniorov, ale aj ostatné súťaže organizované SHbÚ. Zastavenie súťaží sa však dotkne aj regionálnych líg, nakoľko zákaz organizácie podujatí je plošný pre celú republiku.

SHbÚ vydala k situácií nasledovné stanovisko:

Na základe rozhodnutia krízového štábu SR zo dňa 9.3.2020 o zákaze organizovania športových a verejných podujatí na území SR počas 14 dní, týmto SHbÚ prerušuje všetky súťaže, ktoré riadi a to vo všetkých vekových kategóriách až do 23.3.2020.

Ďalej v tomto období zrušuje aj všetky plánované sústredenia Štátnych športových reprezentácií SR vo všetkých vekových kategóriách.
 
Vedenie SHbÚ bude počas tohto obdobia celú situáciu monitorovať.

O termínoch neodohraných zápasov z tohto obdobia bude rozhodovať ŠTK SHbÚ na svojom zasadnutí, o ktorom Vás bude včas informovať.
Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.