Víťaza Víkendu šampiónov spoznáte ľahko! Odíde opäť s unikátnym tričkom


By TOPhbl.sk - Posted on 29 júl 2019

Spoločnosť Bison Sportswear nemôže na Víkende šampiónov chýbať. Aj tento rok pripravila pre víťazov fantastickú sadu tričiek.

Leto je v plnom prúde a nezadržateľne sa blíži aj jeho hokejbalový vrchol. Víkend hokejbalových šampiónov a s ním boj o siedmy titul kráľa regionálnych líg sa bude konať počas víkendu 10. a 11. augusta 2019 v Žiline.

Aj tohtoročné obsadenie budí veľký rešpekt a veští kvalitu. Mužstvá z celého Slovenska sa stretnú v hale na Bôriku, aby bojovali o prestížnu trofej. A ako je zvykom, trofej nebude jedinou cenou pre víťaza. Tak ako cyklisti na Tour de France bojujú o rôzne dresy, aj víťaz Víkendu hokejbalových šampiónov, už tradične odchádza s unikátnym tričkom.

Ako po minulé roky, aj tentoraz jeho prípravu zabezpečila spoločnosť Bison Sportswear, ktorá je už od začiatku turnaja jeho hrdým partnerom a podporovateľom. Unikátne tričko, so špeciálnym dizajnom, venoval pre víťaza práve tento popredný výrobca športových dresov a doplnkov z Čiech. Česká kvalita a jedinečné materiály, ktoré výrobca Bison Sportswear používa, sú zárukou vskutku jedinečného dekorovania. Kráľa šampiónov totiž musí každý spoznať!

„Sme veľmi radi, že naša spolupráca pokračuje aj tento rok. Spoločnosť Bison Sportswear je na Slovensku veľmi dobre etablovaná a medzi hokejbalistami aj mimoriadne obľúbená. Je to práve vďaka ich priaznivo nastavenej cenovej relácii a nadštandardnej kvalite. Pre nás je Bison dlhoročný partner, na ktorého sa vždy dá spoľahnúť,“ vraví za organizátorov podujatia Ján Ivančík.

Tričkám pre celkových víťazov tento rok dominuje motív hviezdy, ktorá symbolizuje víťazstvo a tradične sa umiestňuje v okolí názvu klubu pre počet získaných titulov. Nakoľko Víkend šampiónov je zápolením regionálnych majstrov, na chrbte nesmie chýbať nápis "kráľ šampiónov". 

Nakoľko je turnaj už za dverami, bližšie informácie budú pribúdať v čoraz väčšej miere. Už čoskoro bude zverejnené rozlosovanie a rozpis, predstavenie tímov a ďalšie zaujímavé novinky. Všetko na webe hlavného mediálneho partnera podujatia – TOPhbl.sk.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
12 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.