Tradičný účastník iba ako divák


By joziva - Posted on 05 júl 2010

Jaroslav Halák nechýbal ani na jubilejnom pätnástom ročníku prestížneho Stümpel Cupu. Tento raz však iba ako divák.

Jaroslav Halák nepatrí medzi žiadnych nováčikov na nitrianskom hokejbalovom sviatku. Tento rok však vstupoval na vedľajšiu plochu Nitra Arény ako oveľa väčšia hviezda, než kedykoľvek predtým. Brankár, ktorý ohúril celú zámorskú NHL si už vyskúšal hokejbal v Nitre. Naposledy vymenil brankársku hokejku za hráčsku. V roku 2010 sa, žiaľ, zmenil iba na pozorovateľa.

„S prípravou som začal len nedávno, asi pred týždňom. Sezóna bola dlhá, tak som si chcel oddýchnuť. Nie som ešte v plnom tréningovom nasadení, a tak by bolo riziko zranenia o čosi väčšie. Aj kvôli tomu radšej nechcem riskovať. Prišiel som sa však pozrieť, chalanom som držal palce,“ povedal počas rozhovoru s Hokejportálom slovenský reprezentačný brankár.

Halák sa na ploche neobjavil pravdepodobne aj kvôli spletitej situácii pred podpisom zmluvy v St. Louis. Po mimoriadne úspešnom ročníku v Montreale sa ho mužstvo, ktoré ho draftovalo rozhodlo vymeniť. Dnes ešte stále nie je jasné, či v drese Blues talentovaný Slovák zakotví alebo to pre neho bude iba prechodná zastávka.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.