Topoľčiansky turnaj U10: Vrútočania obhájili prvenstvo


By joziva - Posted on 28 máj 2015

FOTO: "Veľmi nás potešil záujem klubov o turnaj, ktorý využili ako vhodnú prípravu na rôzne hokejbalové podujatia na Slovensku," vraví pre TOPhbl.sk organizátor topoľčianskeho zápolenia pre žiakov do 10 rokov Ivan Valko.

Sobotňajšie sychravé počasie privítalo účastníkov druhého ročníka turnaja žiakov O pohár primátora mesta Topoľčany. Hrací čas podujatia bol 2 x 15 minút (hrubý čas).

Organizátori rozlosovali osem družstiev do  dvoch skupín kde družstvá hrali systémom každý s každým. Tímy umiestnené na 1. - 2.mieste postúpili do semifinále. Vo finále dominovali žiaci z HBK Kometa Vrútky nad HbK Medokýš Martin. Bronzové medaile si odnášajú hráči L2 Hockey Gajary Flames. Pripravený bol krytý stan, organizátori rozdali ceny pre najlepších hráčov zápasu, sladkosti a ovocie pre všetky družstvá. Prehánky a dážď narobili vrásky nielen organizátorom, ale aj rodičom, ktorí prišli povzbudzovať svoje ratolesti.

"Veľmi nás potešil záujem klubov o turnaj, ktorý využili ako vhodnú prípravu na rôzne hokejbalové podujatia na Slovensku. Našim hlavným cieľom je zorganizovať dobré podujatie, aj keď ihrisko už nie je v najlepšom stave. V záverečnom príhovore primátor mesta Topoľčany sľúbil vybudovanie nového areálu pre hokejbal a in-line hokej," povedal pre TOPhbl.sk Ivan Valko.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
7 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.