Stümpel Cup klope na dvere, voľných je ešte pár miest


By Michal Runák - Posted on 13 jún 2013

Jeden z najkvalitnejších turnajov na Slovensku sa opäť hlási o slovo. Už o necelé dva týždne spoznáme v Nitre ďalšieho víťaza Stümpel Cupu.

Ani nie dva týždne po návrate zlatých majstrov sveta sa v Nitre uskutoční ďalší hokejbalový sviatok. V dňoch 22. a 23. júna sa tu bude konať tradičný turnaj pod názvom Stümpel Cup. Ako je poznať aj zo samotného názvu, toto podujatie sa organizuje pod záštitou Jozefa Stümpela, ktorý turnaj pred nekoľkými rokmi založil. Teší sa každoročne veľkej obľube.

"Tento rok by sme chceli aspoň dvanásť mužstiev, no ideálnych by bolo pätnásť V tomto momente máme desať potvrdených prihlášok, je teda ešte možnosť prihlásiť sa a zúčastniť tohto kvalitného a obľúbeného turnaja," povedal Stanislav Petrík, čerstvý dvojnásobný majster sveta a jeden zo spoluorganizátorov turnaja.

Tešiť sa môžu aj diváci. Okrem niekoľkých aktuálnych majstrov sveta sa turnaja zúčastnia aj známe hokejové mená a hokejbalové legendy. Najmä samotný výber Jozefa Stümpela bude nabitý hviezdami. Preto neváhajte a prihláste sa, alebo sa aspoň prídite pozrieť do Nitry na toto kvalitné podujatie. Minulý rok sa z víťazstva tešil tím Áhoyte Nitra.  

PRIHLÁŠKA NA STÜMPEL CUP 2013

0911 085 567
pyzmon@hotmail.com

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3 (3 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
16 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.